Як позбутися від жовтих зубів.

З проблемою пожовтіння зубів може зіткнутися кожен. Справа в тому, що за яскравість і білизну нашої посмішки відповідає емаль - зовнішній тонкий шар, що покриває зуби. Але з роками емаль стирається, і крізь неї починає проступати відтінок наступного шару зубів . Важливо відзначити, що частіше за все з такою проблемою стикаються ласуни і палять люди, так як і нікотин, і цукор руйнують емаль.
Інструкція
1
Як же відновити білизну зубів ? Існує кілька методів: По-перше, це професійне відбілювання. Здійснюється воно в кабінеті у стоматолога з використанням спеціального розчину. Лікар ізолює ясна від ліки, обробляючи тільки ваші зуби. Потім стоматолог наносить на пластинки зубів спеціальну, зміцнюючу мазь з фтором.
2
По-друге, це лазерний метод. Дане лікування також відбувається в кабінеті стоматолога, але як видно з назви, здійснюється воно з використанням лазера. Цей спосіб визнається більш дієвим. Зуби світлішають відразу на 8 тонів. Але варто зауважити, що такий спосіб не тільки більш дієвий, але і дорожчий.
3
По-третє, вибілювати зуби можна і в домашніх умовах. Здійснюється це за допомогою пластикових футлярів, які виготовляються стоматологом по зліпкам ваших зубів . Дані футляри заповнюються спеціальним розчином і надягають на ніч або вдень на 2-3 години. Тому подібний спосіб лікування називається нічним.
4
Якщо ж ви є прихильником бабусиних порад, то вам допоможе лимонна кислота. У народі вважається, що білизну зубам повертає саме лимонна кірка, якщо їй натерти зуби. Також можна спробувати, розчинивши її у воді, прополоскати рот.
5
Не варто ігнорувати і велика кількість пропонованих відбілюючих зубних паст. Вони хоч і незначно, але все ж сприяють досягненню поставленої мети. Пасти можу прибирати потемніння і плями з поверхні емалі. Але все добре в міру. Дуже часто виробники таких товарів нехтують правилами безпеки, а це може привести до несприятливих наслідків. Тому, незалежно від обраного вами способу боротьби з жовтизною зубів , спочатку порадьтеся з вашим стоматологом.
Будь-яка людина мріє мати білосніжну посмішку. Щоб зуби стали білими, потрібно позбутися від нальоту, що з'являється від тютюну, кави, чаю, а також при деяких захворюваннях. Наприклад, товстий наліт на зубах з внутрішньої сторони утворюється при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Тому тільки відбілити зуби буде абсолютно недостатнім заходом, щоб надовго позбутися від нальоту і каменю.
Вам знадобиться
  • - лазерне відбілювання в стоматологічній клініці;
  • - капи з гелем;
  • - стіки в наборі;
  • - професійні зубні пасти;
  • - сода;
  • - сіль;
  • - скраб.
Інструкція
1
Для якісного відбілювання, що дає 100% результат, що зберігається тривалий час, зверніться в стоматологічну клініку. Вам проведуть процедуру лазерного відбілювання зубів. Дана процедура коштує досить дорого, але результат перевершить всі ваші очікування. Лазер дозволяє відбілити зуби на 360 градусів, зняти весь зубний камінь і наліт і відбілити всі пломби, які придбали синій або сірий відтінок.
2
Але перш, ніж проводити будь-яку процедуру відбілювання, зверніться до гастроентеролога, якщо у вас є якісь проблеми з шлунково-кишковим трактом, інакше будь відбілювання буде марною тратою грошей. Якщо ви відчуваєте печію, присутні симптоми тяжкості, порушена очисна функція, вам проведуть діагностику і призначать лікування. Тільки після повного курсу терапії можете відбілювати зуби.
3
При захворюваннях печінки і жовчного міхура в роті і на зубах з'являється товстий шар білого, жовтого або коричневого нальоту, що сприяє відкладенню зубного каменю і який приводить до того, що зуби стають жовтого кольору, навіть при систематичній чищенні. Тому додатково незайвим буде обстеження печінки і жовчного міхура. Займається цим лікар гастроентеролог-гепатолог. Перед відбілюванням відвідайте даного фахівця.
4
Якщо ви не хочете або не можете оплачувати послуги стоматолога, купите в аптеці гель з перекисом карбаміду. Для його використання будуть потрібні капи. Їх ви також можете придбати в аптеці, але найкращий результат дає процедура відбілювання 10% карбамідом з каппами, замовленими в стоматологічній клініці за вашим зліпком зубів. Коштують вони недорого, виготовляються за 2 дні, призначені для багаторазового використання.
5
Для проведення процедуру наповніть капи гелем, закріпіть на зубах, залиште на 5-6 годин. Якщо цей термін здається вам занадто тривалим, то купуйте дорогу систему відбілювання. Час відбілювання скоротитися до 1 години за один сеанс. Проводите процедури до повного відбілювання зубів щодня. Результат виходить як при лазерному відбілюванні, але вартість на порядок дешевше.
6
Ви можете відбілити зуби і позбутися від жовтого нальоту, а також освіжити дихання за допомогою стіки. Продається в аптеці в наборі зі щіткою. Нанесіть на зуби, потримайте 5-10 хвилин, прополощіть рот. Даний метод відмінно справляється з нальотом, що з'явилися недавно в результаті паління або вживання кофєїнсодержащих продуктів.
7
Вибілити зуби і позбутися від нальоту ви зможете за допомогою професійних відбілюючих паст. Чистите зуби 3 рази на день. Через 14 днів ваші зуби помітно побіліють.
8
Народні методи відбілювання зубів справляються з нальотом не гірше, ніж найдорожчі пасти, але, як і пасти не дають тривалого результату. Чистите зуби дрібною сіллю, содою або деревною золою. Також ви можете 1 раз в день чистити зуби скрабом для обличчя з дрібними фруктовими кісточками.