Як відростити швидко нігті на руках.

Багато дівчат мріють про красиві, здорових, а головне - довгих нігтях. Звичайно, сучасна індустрія манікюру пропонує простий та доступний кожної спосіб - нарощування нігтів. Але гель, який використовується при цій процедурі, значно послаблює нігті . Чи можливо відростити нігті самостійно? Звичайно, можливо, але для досягнення поставленої мети необхідно дотримуватися кількох правил.
Інструкція
1
По-перше, коли ви виконуєте роботу по дому, необхідно всіляко захищати руки. Надягайте рукавички при митті посуду і не допускайте жодних влучень хімічних засобів на нігтьову пластинку.
2
По-друге, це регулярний манікюр. За нігтями потрібно постійно доглядати. При цьому чимале значення вам необхідно приділити самим інструментам манікюру. Пилка та інші складові набору повинні бути обов'язково правильно підібраними.
3
По-третє, ніколи не можна забувати про косметику. Вам просто необхідний зміцнюючий лак для нігтів. Купувати його бажано в аптеці. Також вам будуть потрібні різного роду ефірні масла і крему для поліпшення ваших нігтів.
4
По-четверте, обов'язково пийте вітаміни! В будь-якій аптеці ви легко зможете знайти вітаміни для зміцнення і зростання нігтів. В даному випадку дуже важлива збалансованість раціону.
5
Також ви можете робити різноманітні ванночки для нігтів. Це дуже просто і зручно. Ось лише деякі рецепти: - візьміть невелику ємність, в якій змішайте 3 краплі йоду, 5 крапель гліцерину і 2 столові ложки рослинної олії. У цю суміш приблизно на 5 хвилин занурте ваші пальчики, а потім обробіть кисті рук зволожуючим кремом; - змішуйте 1,5 літра води і 3 столові ложки морської солі. Приблизно 10 хвилин тримайте пальчики в солоному розчині, потім обробіть свої руки зволожуючим кремом, а на ніч одягніть бавовняні перчаткі.Такім чином, при дотриманні всіх правил і регулярному застосування ванночок для нігтів, приблизно через 2-3 місяці у вас будуть здорові, красиві і довгі нігті , про які ви так мрієте.