Як качати з комп'ютера на телефон.

Щоб передати певну інформацію з комп'ютера на телефон, вам достатньо володіти мінімальним набором аксесуарів для цього. Будь то музика, відео або ж мобільні ігри, ви зможете передати їх на свій телефон без будь-яких складнощів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, стільниковий телефон, кардрідер, USB-шнур (дата-кабель).
Інструкція
1
Передача файлів з комп'ютера на телефон з використанням USB-шнура (дата-кабеля). Якщо ви звернете увагу на комплектацію свого стільникового телефон а, ви виявите дата-кабель, а також CD-диск. Саме ці аксесуари в подальшому дозволять вам працювати з телефон ом через комп'ютер. Встановивши програмне забезпечення з диска, ви зможете закачувати на свій мобільник програми, ігри, а також мультимедіа файли.
2
Вставте в дисковод вашого комп'ютера диск з програмним забезпеченням телефон а. Підключіть мобільник до комп'ютера за допомогою дата-кабелю. Як тільки диск завантажиться, встановіть на ПК необхідні програми. Після установки додатків перезапустите систему. Повторний запуск комп'ютера налаштує правильну роботу інстальованих додатків. Система установки автоматично створить ярлик програми на робочому столі. Запустіть ярлик, таким чином, ви опинитеся в головному меню програми.
3
Перебуваючи в головному меню, виберіть папку, в яку ви бажаєте закачати файли (музика, відео тощо). Відкривши потрібну вам папку, перетягніть в неї файли. По закінченню завантаження вимкніть телефон від комп'ютера . Тепер ви зможете знайти закачані файли в тому розділі, в який вони були завантажені раніше.
4
Також ви можете закачати файли на телефон, використовуючи кардрідер. Даний пристрій дозволяє працювати на ПК з флеш-картами. Якщо у вас немає вбудованого кардрідера, купите собі зовнішній і підключіть його до комп'ютера.
5
Вставте флеш-карту вашого телефон а в кардрідер. Відкрийте папку флешки і завантажте в потрібний каталог необхідні файли. По закінченню роботи витягніть пристрій. Завантажені файли будуть доступні на телефон е в розділі флеш-карти.