Як додати файли в архів.

За архівувати файли ви можете відразу декількома способами. Слід зауважити, що для роботи вам може знадобитися додаткове програмне забезпечення. Необхідне ПЗ доступно в мережі і знаходиться у відкритому доступі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма WinRAR.
Інструкція
1
Якщо у вас немає архіватора WinRAR, ви можете завантажити його в інтернеті. Для цього відкрийте сторінку будь-якого пошуковика і введіть у форму пошуку відповідний запит. Після того, як додаток буде завантажено, перевірте його антивірусом на наявність шкідливих скриптів і програм. Якщо інсталятор не представляє небезпеки вашому комп'ютеру, встановіть WinRAR на ПК. Відзначимо, що перезавантаження системи після інсталяції архіватора необов'язкова.
2
Створення архіву. Щоб за архівувати файли, вам спочатку потрібно створити архів. Нагадаємо, що програма WinRAR вже повинна бути встановлена на вашому комп'ютері. Наведіть курсор на будь-яку пусту область робочого стола, після чого, натисніть праву клавішу мишки. На екрані з'явиться контекстне меню. Тут вам потрібно клікнути по параметру «Створити».
3
Після того, як ви клацніть по пункту «Створити», з'явиться додаткове меню. Тут вам потрібно вибрати параметр «WinRAR Archive». Як тільки ви натиснете цю кнопку, на робочому столі буде створено архів. Вам залишається тільки лише присвоїти йому потрібне ім'я.
4
Щоб додати файли в створений архів, вам потрібно виконати наступні дії. Знайдіть на вашому комп'ютері необхідні документи і виділіть їх. За допомогою мишки перетягніть виділені файли в ярлик створеного архіву. Після цього відкрийте архів - файли будуть упаковані в ньому.
5
Також існує інший спосіб додавання файлів в архів. Щоб скористатися ним, виділіть потрібні файли та натисніть на будь-якому з них правою клавішею мишки. У меню, виберіть пункт «Add to Archive» (додати в архів). З'явиться вікно, де вам потрібно буде задати параметри архіву і його ім'я. Натисніть кнопку «ОК». Файли будуть додані в архів.