Як підключити дві клавіатури.

Незважаючи на те, що на материнській платі передбачається тільки лише один роз'єм для підключення стандартної клавіатури , ви можете додатково підключити скільки завгодно пристроїв введення інформації - їх кількість може бути обмежене кол-вом вільних USB -Порт.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, дві клавіатури.
Інструкція
1
Підключення основний клавіатури . Дана дія є досить простим. Користувачеві тільки лише потрібно приєднати провід клавіатури до відповідного роз'єму на задній панелі корпусу комп'ютера. Відзначимо, що основна клавіатура завжди буде знаходитися в робочому режимі. Наприклад, клавіатура USB не дозволить вам працювати з BIOS, в той час як основний пристрій буде прекрасно справлятися тут зі своїми завданнями.
2
Підключення другий клавіатури . Щоб підключити до комп'ютера другий пристрій введення інформації, воно повинно передбачати підключення по USB. Тобто, друга клавіатура повинна підключатися до ПК через інтерфейс USB. Також як і в попередньому випадку, вам досить вставити штекер пристрою у вільний порт. Установка будь-яких додаткових програм в даному випадку необов'язкова. Відзначимо, що ви можете підключити рівно стільки USB-клавіатур, скільки портів передбачено на вашому комп'ютері.
3
Якщо вам потрібно підключити бездротову клавіатуру в якості додаткової, то вам знадобиться певний програмне забезпечення. Диск з потрібними драйверами ви знайдете в комплекті з клавіатурою. Виконайте установку необхідного ПО, після чого, перейдіть до підключення клавіатури .
4
Щоб підключити бездротовий пристрій введення інформації, вам досить вставити передавач сигналу клавіатури у вільний порт USB. Система, завдяки встановленим раніше драйверам, визначить тип підключеного пристрою і дозволить вам користуватися ним. Варто зауважити, що даний тип клавіатури (також як і USB) не передбачає можливості роботи з БІОС.