Як оформити посилання на джерело.

Публікуючи матеріал, взятий з іншого ресурсу, власник сайту, як правило, повинен вказувати посилання на джерело. На сьогоднішній день найбільш популярні два способи оформлення посилань, кожен з яких підходить до певного типу сайту.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку розглянемо найбільш простий спосіб оформлення посилання на джерело інформації. Робиться це в такий спосіб. На самому початку, або ж в самому кінці скопійованого матеріалу оформляється напис «Джерело:», навпроти якої ставиться посилання на взятий матеріал. Але якщо посилання буде занадто довгою, це буде неприємно виглядати на самій сторінці. Беручи це до уваги, користувач може додати посиланням більш приємний вигляд. Залежно від того, де публікується скопійований матеріал (на сайті, або на форумі), оформлення посилання на джерело може бути виконано двома способами.
2
Оформлення посилання на джерело для форуму. Також як і в попередньому випадку, на самому початку сторінки, або ж в її завершенні оформляється напис виду «Джерело:». Тільки тепер ми будемо ховати посилання в акуратну фразу, або ж назву сервісу, з якого взята стаття. Так навпроти слова «Джерело:» вам потрібно написати наступний код: [url = адресу сторінки, з якою був скопійований матеріал] назва джерело а [/url]. Можна ж відразу оформити код, написавши замість назви вихідного сервісу, слово «Джерело». У такому випадку код буде виглядати наступним чином: [url = адресу сторінки, з якою був скопійований матеріал] Джерело [/url]. На сторінці буде відображатися одне слово «Джерело», натиснувши на яке, користувач перейде на потрібну сторінку іншого сайту.
3
Оформлення посилання на джерело для сайту. В даному випадку, розглянутий в попередньому кроці код не підійде для публікації. Щоб оформити посилання на сайті, вам потрібно виконати наступне. Спочатку, або ж в кінці запису пропишіть слово «Джерело:». Навпаки даного слова розмістіть наступний код: Назва сервісу . Також як і в попередньому випадку, ви можете оформити посилання одним словом «Джерело», перехід за якою буде вести користувача на сайт, звідки був скопійований матеріал. Таким чином, код буде виглядати: Джерело.