Як освітлити особа в фотошопі. Як освітлити фотографію в фотошопі.

Бажаючи зробити фотографію більш привабливою, ви можете обробити її в фотошопі . У даній програмі передбачений широкий набір інструментів, який дозволить вам надати до цифрового зображення максимум виразності.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Щоб освітлити особа в фотошопі , вам зовсім необов'язково розбиратися в даній програмі. Достатньо знати роботу певних інструментів. В цілому освітлення зображення робиться досить просто і займає не більше трьох хвилин вільного часу. Докладніше поговоримо про те, як освітлити особа в фотошопі , не маючи особливих навичок роботи з програмою.
2
Відкриваємо фотографію. Дана дія може бути виконано двома способами. Перший спосіб передбачає виконання наступних дій. Наведіть курсор на файл фотографії, після чого клікніть на ній правою клавішею мишки. У вікні перейдіть до параметру «Відкрити за допомогою». У новому віконці натисніть кнопку «Вибрати програму» або «Обзор». Знайдіть встановлену програму за допомогою наданого вікна і натисніть кнопку «ОК». Крім цього способу ви також можете відкрити фото через інтерфейс фотошопа. Для цього запустіть програму та в рубриці «Файл» виберіть команду «Відкрити». Знайдіть потрібне фото і клацніть по кнопці «Відкрити». Тепер фото стане доступним для подальшої роботи.
3
У лівій частині програми вам потрібно вибрати інструмент «Освітлення». Вибравши його, зверніть увагу на наступне. Поки ви будете утримувати ліву кнопку мишки при обробці освітлювачем, ви будете освітлювати перший шар. Як тільки ви відпустите кнопку, наступне її натискання буде освітлювати раніше осветленную область. Якщо маркер потрапить на частину фото, яка що раніше не оброблялася освітлювачем, стане помітним перепад кольорів. Виходячи з цього, намагайтеся за один зажим кнопки мишки освітлити потрібну ділянку фотографії.
4
Після того, як ви освітлити особа на фотографії, збережіть зміни, натиснувши поєднання клавіш CTRL + S.