Як поміняти фільтр салону. Як поміняти салонний фільтр калини.

Салонні фільтри призначені для очищення вступника в салон легкового автомобіля повітря від дорожнього пилу, сажі та вихлопних газів. Встановлюється такий фільтр зазвичай після повітрозабірника, але перед обігрівачем або кондиціонером.
Вам знадобиться
  • - ключ на 10
  • - викрутка Тоrx T20
  • - хрестова викрутка
Інструкція
1
Відкрийте капот і зніміть гумовий ущільнювач, що закриває кромку шумоізоляційної обшивки.
2
Ключем відверніть дві гайки, а потім хрестової викруткою саморізи, утримують накладку вітрового скла. Зніміть накладку.
3
Відверніть ключем гайки кріплення двірників і зніміть їх, перед зняттям бажано будь-яким доступним способом зробити мітки вихідного положення.
4
Відверніть кілька гвинтів і зніміть облицювання рами вітрового скла, не забуваючи при цьому, що знизу до неї кріпиться шланг омивача. Потім таким же чином зніміть шумоізоляційні обшивку.
5
Тепер ви отримуєте доступ до фільтру.
6
Опис нижче допоможе поміняти фільтр салону в моделях ВАЗ десятого сімейства. «Пріора» і «Калина» мають іншу спеціфіку.Сніміте гумовий ущільнювач, накладку вітрового скла і двірники, викрутивши що тримають їх кріплення.
7
Демонтуйте три пластикові заглушки, що закривають доступ до гвинтів правої накладки вітрового скла, акуратно підчепивши плоскою викруткою, а потім виверне ці гвинти.
8
Викриття три гвинта праворуч на шумоізоляційної облицюванні моторного відсіку, а потім витягніть праву накладку.
9
Тепер треба викрутити чотири гвинти кріплення салонного фільтра і зняти його кришку.
10
Залишилося витягти сам фільтр з корпусу повітрозабірника, замінити його новим, і провести збірку в зворотному порядку.
11
Залишається уточнити деякі деталі. На «Калині» правая накладка не встановлюється, і фільтр знаходиться під пластмасовим кожухом, який знімається з деяким зусиллям (треба зрушити його в бік протилежного крила, а потім підняти вгору). Крім того, на деяких автомобілях сімейства ВАЗ фільтр може розташовуватися вертикально, що може доставити деякі незручності.