Як отримати посилання на свій файл.

Завантажуючи певні документи в файлообмінні сервіси, користувачі отримують посилання, за якою документ може бути викачаний необмежену кількість разів. Якщо протягом тривалого часу файл ні разу не був викачаний, він автоматично видаляється з сервера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Завантаження файлу в файлообмінний сервіс. Почнемо з самого початку. Щоб завантажити документ на файлообмінник, вам потрібно вибрати відповідний для вас профільний ресурс. Критеріїв вибору досить багато: деякі сервіси можуть брати плату за розміщення файлу, деякі, навпаки, платять користувачеві за скачування розміщеного документа. Так чи інакше, вибирати належить вам. Після того, як ви визначитеся з файлообмінником, закачайте на нього свій файл. Для закачування документів використовуйте інтерфейс сервісу.
2
Отримання посилання на файл. Після того, як ви завантажили документ на файлообмінник, не поспішайте закривати сторінку браузера. Відразу після завантаження вам буде надано два посилання: одне посилання буде вести на файл (що вам власне і потрібно), інша посилання дозволить вам адмініструвати закачаний документ (про це ми поговоримо далі). Зазвичай навпроти кожного посилання пишеться пояснення, вам залишається вибрати потрібний лінк для себе. Також збережіть посилання для адміністрування.
3
Якщо завантажений файл вже був викачаний користувачем, якому він був призначений, або ж ви більше не бажаєте тримати документ на віддаленому сервері, ви можете його видалити. Саме для цього вам знадобиться посилання на адміністрування документа. Перейдіть за цим посиланням і видаліть раніше закачаний файл, користуючись відповідним інтерфейсом сервісу. Файл також може бути видалений автоматично, якщо він не скачують певний час (деякі сервіси видаляють файли через 10 календарних днів з моменту останнього скачування, деякі ж відводять на це до 30-ти днів).