Як придумати цікаву історію.

Розповісти цікаву історію , засновану на реальних подіях, не настільки складно. Інша справа - придумати історію від початку і до кінця. Для цього буде потрібно фантазія, уява і ... кілька прийомів якими користуються професіонали.
Інструкція
1
Як і в будь-якій справі, в вигадуванні історії найскладніше почати. Як придумати цікавий сюжет? Про що розповісти історію ? У ситуаціях подібного пошуку психолог Едвард де Боно рекомендує використовувати стратегію десяти випадкових слів. Припустимо, ви хочете скласти розповідь про поїздку на море. Але крім теми в голову нічого не приходить. Візьміть словник і виберіть з нього навмання десять слів. Кожне з цих слів зв'яжіть якими-небудь логічними зв'язками з поїздкою на море. В ході цієї роботи повинна «спалахнути» і цікава ідея для початку історії.
2
Подібним методом рекомендував користуватися відомий казкар Джанні Родарі. Щоб скласти казку, він пропонував вибрати навмання два слова і з'єднати їх між собою. Це і вважалося початком казки. Припустимо, «собака» і «шафа». Найбанальніше їх з'єднання дає початок загадкової казці «Собака сиділа в шафі». Далі залишається лише розкручувати сюжет: "А що вона там робила?", "Що сталося потім?" і т.д.
3
У Родарі є багато порад про те, як складати історії. Всі вони прості і застосовні навіть в іграх з дітьми. Дізнатися про ці радах можна з книги цього письменника «Граматика фантазії».
4
Чудово було б звернутися і до досвіду інших письменників. Але вибирати для читання краще не монографії та серйозні праці про письменстві, а легкі і прості для розуміння книги. Одна з таких робіт називається «Як писати книги». Її автор Стівен Кінг. І до речі, незважаючи на те, що Кінг - король жахів, даний твір читати весело.
5
Після того як придумано гідний початок, з наповненням розповіді проблем зазвичай не виникає. Труднощі, як правило, бувають у кінці. Цікава розповідь потрібно і закінчити відповідно. Для того щоб досягти результату, треба потренуватися в оригінальності. Скажімо, уявіть собі заячі вуха, що стирчать з-за куща. Думаєте, там заєць? А може бути і немає. Що ж тоді? Або уявіть два намальованих півкола на одній лінії. Що це може бути? Тривіальним буде відповідь - два ангара. А оригінальним, наприклад - два стоги сіна на літаючому килимі.