Як намалювати хмари на стелі. малюємо небо і хмари на стелі.

Безмежне синє небо і білі хмари . Так би вічно і дивитися на них. Але більшу частину часу ми проводимо в приміщенні. Де нудні однотонні стелі похмуро нависають над нами. А що якщо розмалювати стелю і перетворити його в небеса? Намалювати хмари на стелі не так вже й складно. Причому втілити цю ідею в життя можна не одним способом.
Вам знадобиться
  • - кілька банок фарби;
  • - синій колір;
  • - кисті;
  • - валик з ворсистою шубкою;
  • - пориста губка;
  • - шпалери з хмарами;
  • - клей для шпалер.
Інструкція
1
Перше, що вам треба зробити, це зважитися на такий креативний стелю. Він виглядає шалено красиво, але потрібно враховувати чи будуть хмари на стелі гармоніювати з іншим інтер'єром.
2
Купуйте всі необхідні матеріали в спеціалізованому господарському відділі або будівельному магазині. У першу чергу придбайте потрібну кількість фарби (виходячи з розрахунку загального метражу стелі). Вам буде потрібно біла, синя і блакитна фарба. Або можна купити тільки білу фарбу і додатково взяти синій відтінок. Фарбу краще використовувати водоемульсійну. Також купите кисті, валик і кілька змінних шубок (для валика).
3
Для початку підготуйте поверхню стелі. Приберіть з нього всі забруднення у вигляді тенета, брудних або жирних плям.
4
Розведіть колер у білій фарбі. Якщо стеля великих розмірів, то необхідно у велику ємність злити білу фарбу з декількох банок і тільки потім розвести в ній колер. Це потрібно для того, щоб колір вийшов однаковим.
5
Потім ворсистим валиком на стелю нанесіть фарбу ніжно блакитного відтінку. Рівномірно розподіляючи її по всій поверхні. Стелю краще фарбувати за два рази.
6
Після того, як блакитна барва підсохне, за допомогою м'якої пористої губки легкими рухами нанесіть білу фарбу (не по всій поверхні стелі, а місцями). Дайте їй підсохнути.
7
Промийте губку або візьміть нову. Умочіть губку у фарбу синього кольору і такими ж легкими рухами місцями пофарбуйте стелю. Це додасть йому додатковий об'єм і фактуру.
8
Просушите стелю і ретельно провітріть приміщення. Тепер можете милуватися на своє «домашнє небо».
9
Замість прокрашивания можна обклеїти стелю шпалерами. Для цього підберіть шпалери з малюнками хмар. Такий спосіб перетворення стелі в небо легше виконати, але він не такий довговічний, як варіант із забарвленням. Якщо ви все ж вибрали шпалери, то вони повинні бути тонкими (щоб під власною вагою не відвалилася). До стелі шпалери приклеюйте на густий клей за звичайною технологією.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pWJMs0guhA4
При створенні казкового, красивого і стильного інтер'єру універсальним рішенням для оформлення стелі послужить зображення неба. Також небо на стелі розширює простір. Є кілька варіантів того, як зробити його на стелі: натяжна стеля, шпалери з малюнком неба, художній розпис, наклейки та пластикові фігурки. Розглянемо кожен спосіб зробити небо на стелі докладніше.
Інструкція
1
Натяжна стеля. З каталогу натяжних стель потрібно вибрати вподобаний варіант. Це може бути зоряне небо з ефектом мерехтіння. Може бути хмарне небо . А може бути і глянсовий блакитний натяжна стеля, символічно нагадує блакитне небо над головою.
2
Шпалери. Щоб вийшло небо на стелі, можна використовувати і паперові шпалери із зображенням зоряного неба, хмарного неба, неба з літачками. Наклеювати шпалери потрібно на заздалегідь зачищений, рівну стелю. Штукатурку зі стелі попередньо змивають. Шви замазують. Шпалери, особливо широкі, краще клеїти разом з помічником. При ремонті кімнати спочатку потрібно поклеїти стеля, заводячи шпалери на 5-10 см на стіни.
3
Розпис. Сюжет неба на стелі часто використовують при художнього розпису приміщення. За допомогою живопису можна візуально збільшити висоту і глибину стелі. Небо на стелі при художнього розпису можна прикрасити і квітами, і птахами, і ангелками.
4
Наклейки. Найпростіший шлях для того, щоб зробити небо на стелі, особливо в дитячій кімнаті, використовувати наклейки. Це можуть бути і просто наклейки у вигляді різних зірочок, а можуть бути і зірочки, що світяться в темряві. Крім зірочок, можна використовувати і різні космічні фігурки. Крім естетичної функції такі світяться в темряві фігурки можуть грати в дитячій і практичну роль - відволікати увагу дітей, побоюються темряви.
5
Пластикові фігурки. Альтернативою наклейкам можуть бути більш довговічні і яскраві пластикові фігурки зірок і планет, що світяться в темряві. Такі фігурки можна прикріпити двостороннім скотчем не тільки на стелю, але і на стіни. Ці елементи декору до того ж можуть допомогти приховати дірки на стінах (від полиць і рамок, наприклад).