Як оформляти виноски в дипломі. Оформлення виносок в дипломі.

До оформлення диплома пред'являються суворі вимоги, недотримання яких може спричинити за собою зниження загальної оцінки за роботу. Правила оформлення стосуються в тому числі і виносок. Ці єдині для всіх правила встановлені відповідно до ГОСТу (ГОСТ Р 7.0.5-2008).
Інструкція
1
Кілька слів про термінологію. Посиланнями називають відомості про джерело даних, використаних в дипломній роботі. Посилання бувають внутрітекстовими і підрядковими. І саме підрядкові посилання прийнято називати виносками. Сноски розташовуються внизу сторінки і відділяються від тексту короткою прямий рисою (15 нижніх підкреслень з лівого боку).
2
Перше посилання на роботу будь-якого автора має містити прізвище та ініціали автора (якщо у роботи два учасника, то слід вказати прізвища та ініціали обох, а, якщо авторів більше двох, то після прізвища другого необхідно поставити "і ін . "), повна назва роботи, рік видання і номера використаних сторінок. Якщо ви оформляєте виноску на монографію чи підручник, то вона повинна виглядати так: Іванов І.І. Загальна теорія. М .: Видавництво, 1999. С. 14. Оформлення посилання на статтю дещо відрізняється: Іванов І.І. Теорія: загальна та приватна//Назва журналу. - 2005. - № 33. - С. 14. А якщо ви оформляєте посилання на закон або нормативний документ, то оформите її так: Закон від 10 вересня 2007 року № 144 «Про внесення змін до закону»//Законодавство РФ. - 2010. - № 48. - Ст. 348. Якщо ви посилаєтеся на електронний джерело, то використовуйте абревіатуру URL, а потім вкажіть сам електронний джерело (URL: http://.....).
3
Якщо на одній і тій же сторінці є декілька виносок на одне джерело, то повністю оформляється тільки перша виноска, а в наступні підставляються слова "Там же" і номер сторінки джерела, на яку ви посилаєтеся. Нумерація виносок має бути однакової: наскрізний для всього документа або посторінковою.
Зверніть увагу
ВУЗи іноді доповнюють норми оформлення, встановлені ГОСТом, власними правилами. Тому обов'язково дізнайтеся вимоги до оформлення виносок, існують у вашому ВУЗі.