Як навчитися малювати самостійно.

Час від часу кожної людини тягне малювати, незалежно від його освіти, віку, політичних і релігійних поглядів, сімейного стану та іншого. Але нерідко це прагнення людина намагається заглушити, вважаючи, що «малювати я не вмію, а щоб вийшло щось путнє, потрібно довго вчитися». Звичайно, щоб стати відомим художником, потрібен талант, натхнення і наполеглива праця. Але якщо просто хочеться малювати, достатньо знайти час для цього заняття і дозволити собі зайнятися малюванням.
Інструкція
1
Книги з покроковим методом малювання - величезні помічники при самостійному навчанні малюванню. У таких уроків є і психологічно хороший момент - учень бачить, що у нього виходить і з ентузіазмом освоює нову для нього справу, а не відвертається в смутку й зітханням: «Я ж казав, що у мене нічого не вийде!» Разом з тим, від малюнка до малюнка набирається досвід, відпрацьовуються основні рухи, набивається рука, включається аналітичний розум, відбувається логічний аналіз. В результаті людина через якийсь час починає не просто механічно змальовувати крок за кроком, а конструювати і складати.
2
Для того, хто не вміє малювати, але дуже хоче навчитися цій майстерності, чудово підійдуть одноденні курси, які проводить, наприклад, школа креативу. Протягом одного майстер-класу учнів знайомлять з технікою правополушарного малювання, завдяки якій людина буквально з першої картини малює шедевр, який можна вішати в рамочку на стіну. Крім придбання досвіду з малювання, подібні уроки малювання знімають напругу і вчать нестандартно, креативно мислити. До речі, відвідувати разовий семінар не обов'язково. Можна придбати видеоурок і цілком і повністю вчитися малювати самостійно. Освоївши техніку, надалі її можна використовувати пропорційно своїй фантазії і уяві.
3
Крім книг з покроковим малюванням, є безліч книг, присвячених основам класичного навчання. Їх також можна вивчати і застосовувати в житті. Але не менш цінними для початківця художника можуть стати такі видання, як «школа малювання» та інше. Вони розраховані на дітей. Але це скоріше плюс, ніж мінус. Адже інформація подається в простій і цікавій формі. І одночасно з теорією пропонується виконати чимало практичних завдань.