Як відремонтувати ваги. Як полагодити механічні підлогові ваги.

Далеко не завжди такий прилад, як ваги , особливо якщо вони електронні, реально починають своїми руками. Зверніть увагу на кілька рекомендацій, які допоможуть вам впоратися з поломкою, не звертаючись до фахівця.
Інструкція
1
Механічні ваги -безмен. Перш за все, перевірте пружину, на яку вішається вантаж. Дуже часто поломка полягає у виході з ладу цієї деталі, і тоді пружину необхідно замінити. Пружина може як перетертися, так і просто вискочити з пазів пристрою. В останньому випадку розгвинтити корпус пристрою, вставте пружину на місце і готово! Безмін буває також електронний. У цьому випадку замініть батареї, а якщо це не допомагає, то прилад найкраще відвезти в майстерню на діагностику - ви могли зірвати його занадто важким вантажем.
2
Електронні підлогові ваги . Насамперед перевірте батареї. В0озможно, весь ремонт обмежиться їх заміною. Причина може бути також в неплотном примиканні шлейфу, що з'єднує плату ваг з дисплеєм. Цю несправність можливо усунути самостійно. Для цього зніміть корпус ваг. Візьміть невеликий дерев'яний брусок і вставте його між нижньою частиною корпусу і платою. Таким чином, ви злегка підніміть плату і щільніше притиснете її до дисплея ваг.
3
У підлогових електронних ваг також є спеціальні контакти. При зважуванні маса тіла тисне на кришку ваг, яка злегка опускається, і контакти щільно стикаються зі спеціальними «ніжками» ваг. Метал контактів від частого використання може потоншати, контакти перестануть замикатися, і ваги будуть видавати помилку. Замініть контакти, використовуючи реле відповідного розміру, а потім припаяйте до них штатні дроти. Якщо поломка полягала в цьому, то після цієї нехитрої операції ваги запрацюють як новенькі.