Як перевірити компресор на холодильнику.

Холодильник сьогодні є в кожному будинку, але, як і будь-який складний технічний прилад, він може вийти з ладу. Найбільш часта причина поломки - несправність компресора . Які ж можуть бути ознаки неполадок, що виникли в компресорі, як їх діагностувати і усунути?
Інструкція
1
При роботі холодильника чутні сторонні шуми і стуки. Перевірте стан підвіски кожуха компресора шляхом регулювання болтів підвіски. Якщо кожух спирається на 2 - 3 пружини, то встановіть болти так, щоб між низом болта і опорою залишалася щілину в 8 - 10 мм. Якщо кожух спирається на 4 пружини, то відрегулюйте його положення шляхом переміщенням по вертикалі скоб з пружинами. Якщо на вашому холодильнику варто внутрішня підвіска компресора , то ремонт можна провести тільки в спеціальній майстерні.
2
Підвищений витрата електроенергії. Якщо у вас на кухні не 35-градусна спека, поруч з вашим холодильником немає опалювальних і нагрівальних приладів, в мережі відсутній підвищене напруження, а витрата електроенергії явно більше ніж треба, значить несправний мотор-компресор. Виникати поломки в цьому випадку можуть в результаті: а) виткових замикань в обмотці; б) заеданий труться мотора; в) підвищеної потужності компресора .На жаль, ці несправності самостійно усунути неможливо. Для точнішої діагностики і ремонту холодильник необхідно віддати в майстерню.
3
Відсутність охолодження. Основні причини такої поломки - витік фреону, засмічення цеолитового патрона, вихід з ладу компресора . Для точнішої діагностики включите компресор і помацайте нагнетательную трубку. Якщо вона нагрівається - витоку фреону швидше за все немає. Перевірте цеолітовий патрон: при засміченні він не буде охолоджуватися. Для того щоб остаточно упевнитися у відсутності витоку фреону, наблизьтесь до патрубка випарника і прислухайтеся - якщо стався витік і фреону в капілярі ні, буде чути характерний звук, видаваний масло-повітряною сумішшю. Якщо сторонніх звуків не чути, то причина однозначно в компресорі. Таку поломку можна усунути тільки в майстерні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uKnoTgJIFLQ