Як зняти набряки і синяки. Як зняти пухлина і синяк після удару під оком.

Звичайно, синяки і набряки під очима нікого не прикрашають. Але більшість жінок вважають за краще кожен день ховати їх під пудрою або спеціальними кремами, таким чином, маскуючи неприємні прояви і витрачаючи на це багато сил і вільного часу. Хоча, від такого явища позбутися досить просто. Адже набагато легше усунути причину захворювання, і наслідки пройдуть самі.
Інструкція
1
У першу чергу, щоб позбутися від набряків і синців під очима, необхідно звернутися до лікаря. Справа в тому, що всі ці неприємні зовнішні прояви можуть бути симптомами захворювань різних внутрішніх органів. Інші супроводжуючі хвороб, можливо, спочатку і не проявлять себе. Але ваші синяки і набряки свідчать, що в організмі не все гаразд. Якщо у вас присутній яке - або хронічне захворювання, то спочатку необхідно вилікувати його. Але також набряки і синяки можуть бути і просто наслідком втоми, стресів і нестачі вітамінів.
2
Якщо лікар не виявить у вас хронічних захворювань, то лікування ваших синців та набряків може бути наступне: обов'язково, щороку в осінньо - зимовий час приймати курси вітамінних препаратів. У цей час організму особливо необхідна підтримка із зовні.
3
Наступний крок - це безпосереднє лікування самих набряків і синців. Для цього можна застосовувати спеціальні лікувально-косметичні засоби. Але, для досягнення бажаного ефекту, їх краще комбінувати з кількома нижчепереліченими речами.
4
У першу чергу - це здоровий сон достатньої тривалості. У спальній кімнаті необхідні сприятливі температурно - вологісні характеристики. У спальні повинно бути прохолодно, досить темно, а також ваше приміщення для сну необхідно постійно провітрювати.
5
Не пийте велику кількість рідини на ніч, оскільки саме це часто є причиною наявності синців та набряків під очима, набряків кінцівок. По можливості, виключіть з вечірнього раціону міцний чай і каву.
6
Для зняття набряків в області очей корисні компреси з чаю. Перед їх використанням заварку найкраще помістити в холодильник, а після процедури протерти область навколо очей шматочками льоду. Перед сном можна прикладати тампони, змочені у відварі шавлії.
7
Ефективний і швидкий результат можуть дати компреси з льоду на основі трав. В спеціальні формочки потрібно залити трав'яні відвари і заморозити. Отримані крижані компреси прикладати в областях синців та набряків.