Як підготувати відкритий урок.

Відкритий урок - це знаменна подія в житті кожного вчителя. На занятті виявляється професійна придатність педагога, вміння подати себе і свої знання, здатність вибирати вірні методики навчання. Відкритий урок пройде успішно, якщо педагог відповідально поставиться до підготовки до нього.
Інструкція
1
Для того щоб підготувати відкритий урок учитель повинен підібрати фактичний матеріал, який би відповідав останнім словом науки в розглянутому питанні. У поданні матеріалу слід відобразити різні точки зору і звести їх до єдиної логічною системі відкриттів. Вміти піднести факти так, щоб учні самі зробили відповідні висновки.
2
На відкритому урок е необхідно застосовувати нові педагогічні технології, реалізовувати навчальні, виховні і розвиваючі завдання. У той же самий час, якщо учні не звикли виконувати роботу на урок е в певному ключі, то можливі непередбачувані заминки, довгі паузи і, на жаль, повний провал заняття. Тому підготовка до відкритого урок у має бути реалізована за весь час роботи педагога.
3
Урок повинен бути барвисто оформленим. Слід заздалегідь подбати про підготовку ТСО (технічні засоби навчання), підібрати наочність, постаратися застосувати нові методи навчання (можливо із застосуванням комп'ютерних технологій).
4
Для того щоб підготувати відкритий урок вчителю необхідно правильно розподілити час на структурні елементи урок а. Обов'язково повинен бути передбачений організаційний момент, в який включається оголошення теми урок а, відведено час на підбиття підсумків заняття та оголошення домашнього завдання.
5
Слід скласти план урок а, в якому потрібно вказати вид (теоретична і практична спрямованість) і тип навчального заняття, продумати форму (семінар, екскурсія, лекція, лабораторна робота).
6
Необхідно до проведення відкритого урок а доповісти на засіданні методичної комісії про виконану роботу на основі педагогічного експерименту. Так само, слід (за бажанням) натякнути класу, в якому урок проводитиметься, що ви очікуєте від учнів активної участі в занятті.
Корисна порада
Відкритий урок - це звичайний урок, але в присутності сторонніх людей. Не звертайте на них уваги, і все пройде успішно.