Як давати дитині гліцин. гліцин для годуючих матерів.

Педіатри та дитячі неврологи часто призначають гліцин в якості м'якого седативного і ноотропного кошти. Він допомагає нормалізувати обмінні процеси, поліпшити сон і зняти емоційну напругу. Препарат призначається як в профілактичних цілях, наприклад, для полегшення адаптації дитини в дитячому садку, так і в якості лікарського засобу, наприклад, при поганій успішності в школі.
Інструкція
1
Гліцин може призначатися пацієнтам будь-якого віку. На жаль, навіть новонароджені часто потребують лікування. При підвищеній збудливості і деяких інших проблемах лікарі-неврологи намагаються почати терапію з м'яких препаратів з мінімумом побічних ефектів, до яких і відноситься гліцин . Зручність застосування цих ліків у новонароджених полягає в тому, що не потрібно товкти таблетку і засипати її в рот немовляті (чого робити не варто в принципі). Препарат може прийматися годує грудьми матір'ю. Так як гліцин відмінно проникає в усі рідини і тканини організму, терапевтична доза ліків виявиться і в грудному молоці. Годувальниці це не зашкодить, і навіть навпаки, піде на користь. Хіба що в разі індивідуальної непереносимості препарату не варто вдаватися до цієї поради. Дозування ліків для годуючої матері повинна підбиратися лікарем, але зазвичай однієї таблетки три рази на день буває достатньо для отримання ефекту у немовляти.
2
Якщо малюк знаходиться на штучному вигодовуванні або у матері індивідуальна непереносимість гліцин а, препарат призначають безпосередньо дитині. Дітям до року рекомендовано дворазове застосування препарату з попереднім подрібненням таблетки. Як правило, неврологи призначають малюкам по половині таблетки на прийом. Запивати ліки не потрібно.
3
Дітям постарше препарат призначається при поганому сні або для полегшення психологічного стану при адаптації до різних життєвих ситуацій. Малюк, якого працююча мама залишає з нянею, перший час буде дуже переживати. Також багатьом дітям нелегко дається адаптація до ясел або дитячого садка. Розлучення батьків, як правило, негативно відбивається на дитині. У всіх цих і подібних випадках невропатологи рекомендують приймати гліцин по одній таблетці тричі на день. Дітям раннього віку показаний прийом подрібненої форми препарату. Тим, хто старший, можна запропонувати розсмоктати таблетку, поклавши її під язик.
4
Якщо дитина страждає порушенням сну, прийом гліцин а потрібно перенести на вечірній час. Зазвичай тридцятиденного курсу лікування буває достатньо, щоб нормалізувати сон. А дозування все та ж - одна таблетка.
5
Молодшим школярам і підліткам гліцин призначають для поліпшення працездатності до кінця навчальної чверті і під час іспитів. 1-2 таблетки препарату тричі на день допомагають впоратися з будь-якими розумовими навантаженнями.
Зверніть увагу
Точне дозування препарату призначається лікуючим лікарем залежно від скарг та об'єктивного стану дитини.