Як накреслити піраміду.

Уявлення про простір в учнів 5-х класів вже сформовані досить добре, щоб вони розуміли, як накреслити об'ємні геометричні фігури. Щоб у вашої дитини не виникло труднощів при побудові фігур в школі, навчіть його креслити піраміду .
Інструкція
1
Щоб накреслити трикутну піраміду спочатку поставте крапку, позначивши центр нижньої частини піраміди. Від цієї точки проведіть за допомогою олівця і лінійки косу лінію трохи вгору і вправо. Проведіть симетричну лінію тієї ж довжини на тугіше висоту вліво. Від точки центру проведіть пряму лінію вертикально вгору на висоту, удвічі більше однієї з ліній. З'єднайте бічні лінії від нижніх ліній до верхньої.
2
Проведіть горизонтальну лінію, щоб у нижній частині піраміди у вас вийшов маленький трикутник з вершиною, спрямованої вниз. Заштрихуйте отриманий трикутник горизонтальними лініями, щоб показати, що він знаходиться всередині піраміди. Бічні сторони піраміди заштрихуйте вертикальними лініями. Трикутна піраміда готова.
3
Щоб накреслити чотирикутну піраміду проведіть горизонтальну лінію. Над нею на деякій відстані проведіть ще одну лінію тієї ж довжини, тільки трохи правіше. З'єднайте бічні лінії, щоб у вас вийшов скошений вправо прямокутник. В отриманому прямокутнику поставте крапку в його центрі. Проведіть вертикальну лінію вгору. Ця лінія повинна по довжині перевищувати вдвічі довжину бічної сторони прямокутника. З чотирьох кутів прямокутника проведіть вгору лінії до верхньої точки центральної лінії. Чотирикутна піраміда готова.
4
Щоб накреслити п'ятикутну піраміду застосуєте той же метод. Спочатку накресліть пятиугольную фігуру. Поставте крапку, що позначає її центр. З цієї точки проведіть вертикальну лінію вгору. Проведіть лінії вгору від кутів п'ятикутника до верхньої точки центральної лінії. П'ятикутна піраміда готова.
Вироби пірамідальної форми користуються популярністю в різних областях будівництва і архітектури. Побудуйте пірамідку з урахуванням геометрії «золотого перетину».
Вам знадобиться
  • -Папір;
  • -клей;
  • -ножиці.
Інструкція
1
При побудові «золотого перетину» врахуйте первинну величину, рівну 7, 23 см. Далі порахуйте коефіцієнт «золотого перетину». Це число застосовується в різних науках і одно 1,618. Помножте 72,3 мм на 1,618, вийде 116,981 мм. Значення можна округлити - 117 мм, йому будуть рівні сторони основи піраміди. Отже - 7,2 см - висота пірамідки, 11,7 см - сторони підстави пірамідки.
2
Тепер порахуйте розмір трикутних граней, використовуючи «закон Піфагора» ви отримаєте 92,769 см, округлятимете значення до 9,3 см. Візьміть олівець, лінійку і папір намалюйте чотири трикутника з параметрами 11,7 * 9,3. Якщо у пірамідки буде підстава, то потрібен ще й квадрат зі сторонами 11,7 * 11,7 * 11,7 * 11,7. Для скріплення сторін піраміди не використовуйте шурупи цвяхи і болти - енергетика такої піраміди буде порушена.
3
Розкладіть трикутники таким чином, щоб вийшла піраміда, розгорнута широкою стороною до столу. Скріпіть краю трикутників скотчем, самоклеющейся стрічкою, або скріпіть проклеєними паперовими відрізками.
4
Зіставте точки кутів першої та четвертої межі якомога більш точно. Переверніть піраміду , проклейте внутрішні шви. Перевірте розмір квадрата підстави. Відкладіть склеєні трикутники, нехай клей закріпиться.
5
Отримана модель піраміди порожниста. Якщо цього достатньо, можете залишити свою пірамідку в такому вигляді, якщо ні - приклейте купол до основи. Направте це джерело позитивної енергії на вирішення конкретних завдань.
6
Задайте програму, використовуючи певну інформацію. Пофарбуйте піраміду в свій улюблений колір, наклейте картинки, намалюйте візерунки, напишіть добрі побажання. Використовуйте її як джерело сили, розмітити на її гранях свої фото. Наповніть стакан водою, накрийте його куполом піраміди. Вода поміняє свої властивості і перетвориться на «живу».
Корисна порада
Самонавіювання це чи ні, головне - повірте в інформацію, і добрі думки матеріалізуються обов'язково.