Як наводити стрілки рідким підведенням.

Один з важливих етапів макіяжу - підводка очей, наведення стрілок. Рідкі підводки зазвичай дають більш насичені кольори, ніж олівці. Крім того, вони довше зберігаються в перебігу дня.
Вам знадобиться
  • Рідка підводка, тональна основа, коректор, пудра, тіні світлого відтінку, туш для вій.
Інструкція
1
При нанесенні макіяжу потрібно пам'ятати про те, що шкіра повинна бути підготовлена до використання косметики. Тому спершу рекомендується вмитися і нанести зволожуючий крем. Після того як він вбереться, можна приступати до макіяжу. Перший етап - нанесення тональної основи. Навіть ідеально рівно підведення очі не будуть виробляти передбачуваного ефекту на недоглянутою шкірі з нерівним відтінком, тому розподіліть тональну основу якомога більш рівномірно, не забуваючи нанести її також на повіки і ретельно обробити область під очима, замаскувати синці коректором.
2
Щоб ніщо не відволікало уваги від шикарної чорної лінії, створіть ідеальну, злегка бляклу основу на верхньому столітті. Краще не поєднувати стрілки з тінями взагалі, а покрити верхню повіку розсипчастою пудрою. Якщо ваш вихід у світ зобов'язує до якоїсь грайливості в макіяжі, то повіку можна відтінити нейтральним кольором (молочний, слонова кістка, перловий). Необхідно обробити зону під бровами, підкресливши тим самим їх лінію, для чого використовуйте тіні світлого відтінку і ретельно розтушуйте їх.
3
А тепер проведіть рівну тонку лінію рідкої підведенням якомога ближче до лінії росту вій. Починайте від куточка ока, де вії дуже рідкісні до самого зовнішнього куточка. Дійшовши до зовнішнього куточка ока, обережно проведіть лінію у напрямку убік і вгору, орієнтуючись приблизно на середину скроні і роблячи лінію все більш тонкою. Якщо у вас вузькі очі, малювати стрілку потрібно з точністю навпаки - закінчити лінію широким штрихом.
Зверніть увагу
Для підводки очі з внутрішньої сторони краще використовувати олівець, так як висока ймовірність попадання рідкої підводки на білок ока і її розтікання.
Корисна порада
Якщо ви раніше не малювали стрілок, то з першого разу лінія може вийти нерівною. Для досягнення потрібного результату варто потренуватися. Щоб полегшити собі завдання, трохи відтягніть повіку в сторону, можете почати з коротких штрихів, поступово зменшуючи їх кількість. Так ви навчитеся наводити стрілки в один штрих. Також початківцям рекомендується спробувати підводку-фломастер, вона більш проста у використанні, їй простіше провести рівну лінію, регулювати ширину штриха.