Як відновити настройки комп'ютера.

Системний збій - це завжди не маленька проблема. Працювати за комп'ютером стає неможливо, так як він починає гальмувати, не відчиняє потрібних програм, висне. Найчастіше це відбувається через проник вірусу, але можуть бути й інші причини.
Вам знадобиться
  • Потерпілий комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
При включенні комп'ютера до його повного завантаження необхідно натиснути кнопку "Delete" або F2, якщо у вас ноутбук. Ви опинитеся в меню налаштувань Bios Setup.
2
У діалоговому вікні необхідно знайти функцію оптимальних налаштувань BIOS: "Load Optimized Defaults". Активуйте її за допомогою стрілок на клавіатурі і клавіші "Enter".
3
Натисніть "F10", а потім "Enter". Готово, настройки BIOS відновлені.
4
Для того щоб уникнути повторення проблеми, слід встановити надійний антивірус, який автоматично буде оновлюватися і перевіряти завантажувані з інтернету файли.
5
Не завадить і така міра, як створення образу системного диска (найчастіше це диск С). Як правило, зробити це можна відразу після установки операційної системи. Для створення резервної копії перейдіть по такому шляху: «Пуск» -> «Усі програми» -> «Стандартні» -> «Службові» -> «Архівація даних». При першому запуску цієї функції вам слід зняти галочку з вказівки «Запускати завжди у вигляді майстра», так як виконати всі дії необхідно самостійно. Потім знову переходите до архівації, але вже без майстра. Для цього у вікні вибору дисків і папок, які потрібно скопіювати, знаходьте «Documents and Settings», «Program Files» та «Windows». Обов'язково потрібно відзначити і пункт «System State».
6
Наступним кроком буде вибір диска, де слід розмістити архів - резервну копію. Слід задати ім'я цього файлу. Залишається тільки запустити архівацію.
Зверніть увагу
Запам'ятайте ім'я файлу резервної копії та шлях до нього, щоб при необхідності відновлення ви легко його знайшли.
Корисна порада
Знайти надійний антивірус сьогодні нескладно - в мережі існує досить багато сайтів, на яких досвідчені користувачі діляться безкоштовними і платними версіями подібного програмного забезпечення. Крім того, практично кожен провайдер може запропонувати вам за певну плату використання стабільно працюючого і постійно оновлюваного антивірусу.