Як переключити телефон у тоновий режим. Тоновий режим телефону.

Домашній, або стаціонарний, телефон може працювати в одному з двох режимів набору номера: в імпульсному і тоновом. Стандартною імпульсний режим. Але іноді потрібно перевести апарат в тонового набору, наприклад, щоб вибрати варіанти за допомогою натискання клавіш, які перераховує вам служба підтримки або ще якась автоматизована система.
Вам знадобиться
  • телефон, інструкція
Інструкція
1
Визначте, який режим включений у вас в даний час. Якщо при наборі номера в трубці ви чуєте клацання, то режим імпульсний. Якщо тональні звуки, що мають різну висоту - це тоновий режим.
2
Більшість телефонів можна перевести у тоновий режим, якщо натиснути кнопку * (зірочка).
3
Телефони, що представляють собою міні-АТС, вироблені компанією Panasonic, переводяться у тоновий режим, якщо спочатку натиснути зірочку (*), а потім грати (#).
4
Телефони вітчизняного виробництва «Русь 25» і «Русь 26» переводяться у тоновий режим, якщо натиснути кнопки «Mode», потім цифру 3 і цифру 0. «Русь 19», «Русь 20» і «Русь 21» міняють режим за допомогою комбінації (*) + (*) + (3) + (0).
5
Є телефонні апарати, які мають спеціальну кнопку для зміни режиму. Зазвичай вона називається TONE або "ТОН".
6
На деяких телефонах є інші кнопки для переходу у тоновий режим, як правило, вони підписані. Якщо жоден з перерахованих способів не підходить для вашого телефону, доведеться пошукати інструкцію, в якій обов'язково описаний спосіб зміни режиму набору номера, якщо ця опція взагалі передбачена виробником.
Зверніть увагу
Все стільникові телефони працюють в режимі тонового набору номера. Старі дискові телефони не підтримують режим тонового набору, тому перевести їх з імпульсного не вийде.
Корисна порада
Перевірте, чи не занадто стара ваша АТС. Сьогодні це буває вкрай рідко, але ще зустрічаються телефонні станції, які не підтримують тоновий режим набору номера. В цьому випадку, як би ви не старалися, перевести телефон у тоновий режим не вийде.