Як перетягнути салон автомобіля. Як перетягнути двері самому.

Залежно від фінансових можливостей, цілей і смаків, існує можливість перетягнути салон автомобіля в спеціалізованому автосалоні або самостійно. В останньому випадку будуть потрібні деякі знання й елементарні навички.
Інструкція
1
На початковому етапі необхідно все ретельно підготувати. Після того як визначено загальний стиль майбутнього салону, вибирається вид і кількість необхідного матеріалу. Матеріал підбирається в залежності від місця його застосування в салоні. Це може бути і шкіра, і карпет. Кількість необхідно підрахувати заздалегідь, щоб не переплачувати за досить дорогий матеріал.
2
На наступному етапі необхідно підготувати салон для перетяжки. Залежно від моделі автомобіля, буде потрібно послідовно зняти матеріал в місцях його заміни. Крім сидінь в перетяжку можуть входити карти дверей, ручника і керма, а також важеля КПП з підлогою, стеля з передньою панеллю. В салонах з подушкою безпеки, можливо, перетягти і її. У разі, коли ця, досить кропітка робота виконується вперше, починати бажано з найбільш легких деталей. Наприклад, з пластика у важеля КПП, порогів, ручок дверей. Потім приступайте до складніших: стелі, торпедо, козиркам.
3
Знятий в салоні матеріал розпорюють по швах. Використовуючи отримане «лекало», необхідно виготовити викрійки. Для правильного зшивання декількох швів потрібна спеціальна машинка з голкою. Зшиті з викрійки заготовки не повинні мати перекосів і «бульбашок». Для цього потрібно певний навик, особливо якщо шити вручну. Всі помилки неправильно виготовленого чохла будуть видні після установки в салоні. Зовсім необов'язково обмежуватися тільки заміною самого матеріалу в салоні. За допомогою спеціальних вставок з поролону, можливо, змінити форму сидіння, зробивши його більш зручним. При перетяжке передньої панелі її слід витягти з салону, перетягти, і потім встановити назад. При перетяжки стелі під тканиною, можливо, поміняти або закріпити поролон. Перетягнути салон автомобіля буде набагато простіше, якщо використовувати спеціальні інструменти і пристосування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OyDeKsNsV9Y
Будь автолюбитель залежно від своїх фінансових можливостей може перетягнути салон автомобіля. Це можна зробити в спеціалізованому автосалоні, а можна і самостійно. Якщо ви зважилися перетягнути салон своїми руками, будуть потрібні деякі навички і знання.
Інструкція
1
На самому початку потрібно все підготувати. Виберіть приблизний стиль нового салону авто, а потім вже необхідно приступити до вибору матеріалу. Матеріал слід вибирати залежно від його застосування та місця в автомобілі. Можна використовувати і шкіру, і карпет. Оскільки матеріал дорогий, заздалегідь потрібно розрахувати його кількість, яка буде потрібно для перетяжки салону, щоб не переплатити.
2
Після того як матеріал куплений потрібно підготувати і салон. Треба поступово зняти матеріал в тих місцях, де передбачається перетягнути салон. Крім сидінь можна перетягувати і карти дверей, керма, ручника. Також можна перетягти важіль КПП з підлогою, а потім і стеля з передньою панеллю. У разі якщо в салоні є подушка безпеки, то можна і її перетягнути. Якщо таку роботу ви робите вперше, то почніть з найлегших деталей, так як це досить копітка робота. Приміром, перетяните пластик у важеля КПП, пороги і ручки на дверях. Після цього можна приступити до більш важким деталям: до перетяжки стелі, торпедо і козирків.
3
Матеріал, який був знятий в салоні, розпорюють по швах. Викрійки виготовляють за допомогою отриманого «лекала». Щоб правильно зшити кілька швів потрібно спеціальна швейна машина з голкою. У готових і зшитих викрійок не повинно бути перекосів і міхурів. А для того, щоб якісно зшити викрійки, потрібні деякі навички, особливо при шиття руками, тому що в противному випадку після установки в салоні буде видно всі погрішності виготовлених чохлів.
4
Тільки лише зміною матеріалу можна не обмежувати себе. Наприклад, можна змінити форму сидіння за допомогою поролонових вставок, таким чином, сидіння прийме іншу форму і, можливо, стане зручніше. Вам буде простіше робити перетяжку, якщо у вас будуть спеціальні інструменти, які вам у цьому допоможуть.