Як насолоджуватися життям і отримувати задоволення від роботи.

Звичайний житель нашої країни проводить на роботі третину доби - рівно стільки, скільки залишається на себе і сім'ю (сон при цьому не вважаємо). Набирає кілька сумно, коли розумієш, що деяким робота не приносить справжнього задоволення. Але можна навчитися отримувати задоволення від роботи, а це в свою чергу зробить вас більш щасливою людиною.
Інструкція
1
Розвивайте самооцінку. Недолік любові до себе і низька самооцінка є основною причиною незадоволеності, яка заважає насолоджуватися життям в повній мірі і отримувати задоволення від виконуваної роботи .Кожен день слід займатися своїм розвитком. Розуміючи, що прагнете стати краще, ви зовсім інакше будете ставитися до себе.
2
Полюбіть свою роботу. Для цього важливо знайти справу до душі. Якщо вас не влаштовує нинішнє місце, завжди можна змінити сферу діяльності. Якщо ваші зобов'язання перед сім'єю тому перешкода, згадайте історії успіху людей, які займаються улюбленою справою: створюють одяг, малюють картини, займаються ландшафтним дизайном і т.д.
3
Усвідомте, що ваша робота дозволяє вам самореалізуватися, використовувати накопичені знання, досвід і креативне мислення. Зробити роботу цікавою здатні тільки ви. Застосовуючи творчий підхід, ви можете змінити сам процес і задоволення від виконуваного справи. Адже що таке творчість? - Це пошук нестандартного рішення для звичайних завдань.
4
Повірте в те, що неодмінно впораєтеся з усіма дорученими вам завданнями. Намагайтеся знайти різні шляхи їх вирішення. Пам'ятайте, що всі ваші старання на роботі будуть винагороджені матеріально.
Зверніть увагу
Боріться з почуттям незадоволеності. Воно, як черв'ячок, зсередини підточує любов до всього, у тому числі до себе, життя і роботу. Незадоволеність небезпечна і у відносинах з людьми, будь то вдома чи на роботі.
Корисна порада
Творчий підхід до роботи кожен виховує самотужки. Саме такий підхід дозволяє інакше оцінювати виконувані вами обов'язки і отримувати задоволення від роботи.
Немає на Землі людини, який би став заперечувати, що він хоче в повній мірі насолоджуватися радощами життя і отримувати задоволення від кожного прожитого дня. Однак, як сказав великий англійський письменник Оскар Уайльд, задоволення - це «притулок для складних натур». Зважаючи на це абсолютно справедливо напрошується висновок, що насолоджуватися життя і отримувати від неї задоволення можуть лише люди з глибоким внутрішнім світом. І то цього ще треба навчитися.
Вам знадобиться
  • Бажання і позитивний настрій
Інструкція
1
Займіться самовихованням: дайте собі слово, що з сьогоднішнього дня не будете хмуритися і дратуватися. Пообіцяйте, що завтра станете зовсім іншою людиною: привітним, доброзичливим, - словом, тим, до кого тягнуться оточуючі.
2
Навчіть себе отримувати радість від самих звичних справ. Наприклад, купили дружині чи мамі по дорозі додому красивий букет, піднесли його - ось він, привід для радості, адже ви доставили радість іншій людині.
3
Перетворюйте щоденні рутинні справи в щось святкове. Приміром, не просто приготуйте на швидку руку напівфабрикати і, втупившись у телевізор, поглинає їх, а відкрийте товсту кулінарну енциклопедію з безліччю рецептів, приготуйте щось надзвичайно смачне. Влаштуйте свято собі та близьким!
4
Займіться яким-небудь видом спорту. Фізична активність сприяє тому, щоб в організмі почали посилено виробляються ендорфіни - «гормони щастя».
5
Перед сном обов'язково налаштуйте себе на те, що завтра буде набагато краще, ніж сьогодні.
Зверніть увагу
Не засмучуйтеся через невдачі, адже вони бувають навіть у сильних духом людей. Рухайтеся по шляху самовдосконалення, не зупиняючись на досягнутому.
Корисна порада
Розвивайте позитивний настрой. Маючи його, ви будете сприймати життя зовсім інакше.