Як зробити просту гітару самому.

Створення музичного інструменту можна сміливо порівняти із створенням твори мистецтва. Саме цим і буде ваша гітара в кінцевому результаті, якщо ви підійдете до справи з розумом і душею.
Вам знадобиться
  • Крім бажання вам буде потрібно дерев'яний брусок, пара фанерок і коротка інструкція.
Інструкція
1
Підберіть ідеально прямий брусок для грифа. Від того, наскільки якісно ви виконаєте цей пункт, залежатиме якість звуку вашої гітари. Одну із сторін залиште прямій, а іншу слід обробити - зменшити при необхідності, щоб було зручно тримати і як слід обробити шкіркою.
2
Зігніть фанерки за формою ноги. Є безліч способів добитися цього, однак найдавніший і перевірений - це вимочити дерево і зігнути по потрібній формі, поки воно не висохло. Пам'ятайте, що цей трюк пройде не з будь деревиною. Так що, коли підете в магазин, уточніть у продавця, чи можна буде це зробити.
3
Нижню і верхню частину корпусу випиляєте за формою одержані бічних планок. Фанерки підійдуть як з ялини, так і з інших порід дерева. З найпоширенішими варіантами ви можете ознайомитися на сайті будь-якого інтернет-магазину, подивившись характеристики гітар.
4
Ні в якому разі не порушуйте цілісність деревини цвяхами або іншими кріпильними інструментами. Використовуйте звичайний клей і нічого більше. Шматки металу в деревині помітно "покалічать" звук.
5
Пропиляєте акустичне віконце в корпусі. Це легко зробити лобзиком або невеликий пилкою. Отвір має бути трохи вище середини, а ще одне невелике можна зробити у верхній частині гітари.
6
Відміряйте лади і зробіть монтаж порожка і доріжок. Поріжок випиляєте із залишків дерева, потім також приклейте до грифа. Доріжки ж можна зробити зі сталевих скріпок або старих в'язальних спиць.
7
Купуйте набір кілків і встановіть їх. Самому такі механізми в домашніх умовах не зробити (якісно, принаймні), тому їх простіше купити окремо.
8
Все, що вам залишається - це просвердлити отвори для струн в корпусі і зробити затички для струн. Для даної мети добре підійдуть палички від старих пензликів.
Опен ейр (open air) - це розважальний захід, який проводиться на відкритому повітрі. Найчастіше під такою назвою проходять літні фестивалі, вуличні концерти та дискотеки, а також приватні вечірки.
Інструкція
1
Зберіть команду організаторів і розподіліть обов'язки: хто відповідає за технічне оснащення опен ейру, хто займається пошуком спонсорів, хто регулює поставки харчування і обговорює райдер музикантів або vip-гостей. Врахуйте, що організувати масштабний захід поодинці практично неможливо, і навіть «закритий» опен ейр на кілька десятків людей потребують чимало коштів і вільного часу, вкладених в його підготовку.
2
Оберіть майданчик, на якому буде проходити ваш опен йер. Майте на увазі, що в міській межі доведеться завершити захід о 23 годині або продовжувати його вже без музики. Тому пошукайте віддалену від міста галявину, бажано біля водойми, і передбачте паркувальні місця для машин, мотоциклів чи велосипедів ваших гостей.
3
Пройдіть всі етапи узгодження опен ейру зі структурами влади. А саме: отримайте дозвіл на проведення культурно-масового заходу в міській адміністрації, поліції, пожежної служби та санепідемстанції. Якщо муніципалітет не виділить вам штатних поліцейських для забезпечення порядку на території опен ейру, найміть охоронців з приватних служб.
4
Придбайте або візьміть в оренду обладнання, необхідне для проведення опен ейру. Як правило, це вмонтовується сцена, звукопідсилювальні комплекси, освітлення, тенти на випадок дощу, біотуалети. Як варіант - пошукайте майданчик з готовою сценою та обладнанням, це може бути заміська база відпочинку або колишній піонерський табір.
5
Укладіть договір з піар-агентством або займіться рекламою майбутнього опен ейру самостійно. Використовуйте соціальні мережі, роздавайте листівки на вулицях, по можливості розмістіть рекламні блоки в профільних виданнях. Для залучення уваги до заходу оголосіть акцію: вхід дешевше за флаєром, для дівчат або тих, хто буде в оригінальних костюмах.