Як відрегулювати клапана ВАЗ 2106. Як відрегулювати зазор клапанів ваз 2106.

Кожен з автомобілістів, хто хоча б одного разу самостійно регулював теплові зазори клапанів газорозподільного механізму двигуна у автомобіля ВАЗ 2106, знає не з чуток, як не вистачає в ході даної роботи допомоги третьої руки.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі на 13 і на 17 мм,
  • - щуп для зазорів клапанів,
  • - ключ для «храповика».
Інструкція
1
Стук клапанів, викликаний розширеними зазорами, прослуховується при працюючому двигуні в режимі холостих обертів. Зі збільшенням крутного моменту він зникає. Якщо його не усувати вчасно, то клапан може рассухаріться і випасти в циліндр. А подібне загрожує, щонайменше, капітальним ремонтом мотора або його заміною.
2
Регулювання теплових зазорів клапанів ГРМ здійснюється на холодному двигуні. За основу даного параметра береться температура, рівна 20 градусам Цельсія. Тому рекомендується роботу проводити в ранкові години.
3
На початку піднімається капот, і колінвал двигуна виставляється на такті стиснення ВМТ четвертого циліндра, потім відкручуються три гайки кріплення кришки повітряного фільтру, а після його видалення на карбюраторі відкручуються ще чотири гайки, і корпус вказаного пристрою демонтується остаточно.
4
Від карбюратора від'єднується пластмасовий наконечник тяги акселератора, і другий її кінець звільняється від зчленування з важелем валу на передній панелі моторного відсіку.
5
Після відкручування десяти гайок знімається кришка клапанів і почергово звільняється затяжка контргаек регулювальних болтів 6 і 8 клапанів, нумерація яких починається спереду, від радіатора.
6
Виставивши зазори, рівні 0,15 мм, в зазначеному місці і провернувши двигун на 180 градусів, приступають до перевірки, і при необхідності до коректування зазначених параметрів у 4 і 7 клапанів, потім послідовно після чергового прокручування клонували на пів- обороту регулюють 1-3, і 5-2.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o6i7I7x_2K4
Корисна порада
Як показала практика, при затягуванні контргаек на регулювальних болтах газорозподільного механізму виставлений зазор трохи порушується. Тому не можна лінуватися і обов'язково його ще раз перевіряти перед черговим проворачиванием клонували двигуна.