Як перемикатися між операційними системами. Як включити перемикання між системами.

В процесі експлуатації комп'ютера може виникнути ситуація, коли необхідно протестувати роботу того чи іншого програмного забезпечення на різних операційних системах. Або частину програм призначена для строго певної операційної системи, в той час як всі інші працюють під вашою основною «операційкою». У кожному разі, досить часто у користувачів виникає питання: «Як мені перемикатися між операційними системами?».
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційних систем, додаток Acronis OS selector
Інструкція
1
Для вирішення цієї проблеми призначене спеціалізоване програмне забезпечення. Однією з таких програм є додаток Acronis OS selector. Дана програма дозволяє здійснювати перемикання між операційними системами, встановленими на комп'ютері. Причому для перемикання користувачеві пропонується зручне меню.
2
Для того, щоб налаштувати перемикання між системами, встановіть менеджер завантаження операційних систем Acronis OS Selector 8.0. Після установки менеджера перезавантажте комп'ютер. При перезавантаженні OS Selector створить свій FAT розділ, на який запише необхідні йому завантажувальні файли. Після створення розділу перезавантажте комп'ютер ще раз.
3
Після перезавантаження менеджер візьме на себе управління і почне пошук ОС, які встановлені на вашому персональному комп'ютері. За результатами пошуку OS Selector сформує список доступних для завантаження операційних систем.
4
Для перемикання між системами запустите встановлений додаток. В основному вікні відобразиться список операційних систем, які менеджер знайшов при скануванні ваших жорстких дисків. Система, яка використовується в даний момент, буде виділена із загального списку кольором.
5
Виберіть із списку операційну систему, яку ви хочете завантажити. Відкрийте меню "Налаштування", розташоване у верхній частині вікна, і виберіть пункт «Завантажити». Також для даної дії може використовуватися клавіша Enter. Менеджер здійснить перезавантаження комп'ютера і завантажить вибрану вами операційну систему.
6
Якщо ви хочете змінити операційну систему, завантажену за замовчуванням, скористайтеся тим же меню "Налаштування". В даному меню за це відповідає пункт «Вибирати по замовчуванням і завантажити». Також ви можете використовувати для цих цілей комбінацію клавіш Ctrl + Enter.