Як змінити локальний диск.

Системний диск - це той розділ вінчестера, де встановлена операційна система. Зміна системного і зміна локальних диск ов може знадобитися, коли потрібно заново розподілити пам'ять вінчестера між розділами. Або потрібно розбити жорсткий диск на більшу кількість розділів, ніж є в наявності. Зміна системного диск а, його параметрів, привласнення нового імені або збільшення його пам'яті неможливо без переустановлення Windows.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, диск з операційною системою Windows
Інструкція
1
Встановіть диск з операційною системою Windows в привід вашого персонального комп'ютера, потім перезавантажте комп'ютер і в процесі перезавантаження постійно натискайте клавішу F5 (якщо не спрацьовує, то F8). Після цього ви потрапите в меню вибору джерела завантаження операційної системи. Виберіть DVD/CD ROM. За замовчуванням «Е». Натисніть «Enter» і обов'язково дочекайтеся, поки диск розкрутиться, після чого натисніть будь-яку клавішу. Розпочнеться підготовка до установки «Windows».
2
Потім ви потрапите в меню, де можна провести маніпуляції з жорстким диск ом. За допомогою стрілок на клавіатурі виберіть спочатку розділ «С» і натисніть «D», відбудеться видалення розділу, потім виберіть всі розділи по черзі і видаліть їх. Тепер можна створювати нові локальні диск і і міняти їх параметри.
3
Виберіть параметр «нерозрізненої область» і натисніть клавішу «С». Виберіть кількість пам'яті для нового локального диск а. Це буде той системний диск , на який і буде встановлюватися «Windows». Наступні диск і будуть локальними. Таким способом можна створити потрібну кількість локальних диск ов, і для кожного вибрати кількість пам'яті. Слідкуйте за тим, що б використовувати всю пам'ять вінчестера. Якщо у вас вінчестер, наприклад, 300 Гб, а ви створили два диск а загальною ємністю по 100 Гб, то інша частина пам'яті буде недоступна.
4
Далі необхідно почати процес установки «Windows» в найперший створений вами локальний диск «С», після чого натиснути «Enter». Система запропонує провести форматування, погоджуєтеся. Далі встановлюєте «Windows» згідно підказок «Майстра установки». Після установки «Windows» в «Мій комп'ютер» будуть відображатися вже нові локальні диск і.