Як налаштувати мережеве сканування.

Ті, хто користуються інтернетом, можуть виконувати мережеве сканування . Це зробить роботу більш безпечною і надійною. Сканування здійснюється за допомогою спеціальних програм. Наприклад, The Network Mapper або скорочено Nmap - це відмінна утиліта для сканування мереж. У ній є кілька методів сканування.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма The Network Mapper
Інструкція
1
Щоб задати сканований хостинг, вкажіть його ім'я або ж адресу в командному рядку після вказівки опцій. Для сканування підмереж IP-адрес, введіть параметр «/» після імені або IP-адреси хоста, який скануватиметься.
2
Зайдіть на комп'ютері в «Пуск». Виберіть розділ «Програми». Далі натисніть на «HP». Виберіть «HP LaserJet» і вкладку «Сканувати». Відкриється вікно, в якому натисніть на вкладку «настроїти». Далі з'явиться вікно, в якому виберіть варіант «Змінювати призначення», що відображаються на панелі управління багатофункціонального пристрою при натисканні клавіші «Сканувати в». Клацніть по кнопці «Далі». Поставте прапорець на вкладці «Дозволити сканування » натисканням кнопки «Сканувати в на багатофункціональному пристрої». Виберіть призначення, переміщаючи їх з вікна «Комп'ютер», розташованого в лівому вікні, в «Багатофункціональний пристрій». У вікні введіть своє ім'я. Потім клацніть на кнопці «ОК». Натисніть на вкладку «Оновити», а потім на кнопку «Закрити».
3
Встановіть на комп'ютер програму «LanScope», і запустіть її. Інтерфейс зрозумілий і легкий. Натисніть розділ «Налаштування програми». Тут ви зможете виконати налаштування на ваш розсуд. На панелі є дбав «Сканувати». Вкажіть там, які саме ресурси ви хочете перевірити. Зайдіть в панель під назвою «Майстер створення списку IP». У вікні виберіть спосіб створення списку і натисніть «Далі». Вкажіть ім'я списку адрес. Знову натисніть «Далі». Клацніть на вкладку «Пошук». Програма покаже список комп'ютерів. Після завершення процесу «LanScope» запропонує подальші дії.
4
Сканування мережі можна виконувати за допомогою програми HDL Smart-Bus. Запустити сканування ви зможете, якщо натиснете кнопку «Scan Smart-Bus Net». Після початку роботи з'явиться вікно зі списком виявлених пристроїв. Виберіть пристрої, які необхідно імпортувати в проект. Натисніть «ОК». У «Дереві пристроїв» побачите список пристроїв Smart-Bus з доступними каналами.