Як підключити мережеву гру. Як підключити ігри онлайн.

В мережеві ігри на даний момент грають мільйони геймерів по всьому світу. Кожен знаходить в них щось своє. Спектр онлайн-ігор надзвичайно різноманітний, представлені майже всі різновиди існуючих на сьогодні жанрів ігрової індустрії. Мережеві ігри поділяються на 2 основних види - браузерні і клієнтські онлайн-ігри.
Інструкція
1
Для того щоб підключитися до мережевої гри, вам необхідний вихід в інтернет, при цьому швидкість з'єднання грає важливу роль, але не визначальну. Більшість ігор досить невибагливо в цьому плані.
2
До браузерні ігор відносяться ігри, для яких не потрібно ніяких спеціальних програм, достатньо браузера для перегляду інтернет сторінок. Для підключення до такої гри просто необхідно зайти на сторінку з грою. Залежно від жанру, вас можуть попросити зареєструватися. Зазвичай такі ігри безкоштовні, тобто вам не доведеться платити абонентську плату або купувати ігровий клієнт, але цілком можливо, що в даній грі існують платні послуги, як правило, це можливість покупки яких-небудь речей, дають перевагу у даній грі.
3
До другої категорії ігор відносяться клієнтські онлайн ігри. Для підключення до них вам потрібно спеціальна програма - ігровий клієнт, створена або спеціально для даного продукту, або для групи ігор. Клієнт можна або завантажити з офіційного сайту гри, або купити на диску. Зазвичай, дана програма являє собою інсталятор, який встановить гру на ваш жорсткий диск, достатньо просто слідувати програмі установки.
4
Після цього запустите гру . Ігровий світ не стоїть на місці, тому розробники постійно додають ігровий контент для залучення нових гравців у вигляді додаткових патчів. Через це, скоріше за все, після першого запуску гри, вам потрібно завантаження і установка оновлень. В сучасних мережевих іграх це відбувається автоматично і не вимагає участі користувача, достатньо просто почекати, час очікування може варіюватися залежно від швидкості інтернету і величини загружаемого оновлення.
5
Після завантаження ви зможете зайти в гру , для цього вам буде потрібно реєстрація на сайті гри. Клієнтські онлайн продукти бувають як безкоштовними, з можливістю покупки ігрових товарів за гроші, так і з фіксованою абонентською платою за певний період користування даним продуктом.