Як навчитися самому складати гороскоп. Як можна самим за датою народження скласти гороскоп.

Більшості людей властиво бажання заглянути в майбутнє, тому астрологія так затребувана сьогодні. Існує безліч шкіл, які пропонують курси з вивчення цієї науки, що обіцяють навчити складанню персональних гороскопів і вмінню їх розшифровувати. Крім безпосереднього навчання в таких школах, можна знайти в мережі астрологічні програми, що дозволяють без праці скласти особистий гороскоп. Але для початку самостійного вивчення найкраще скористатися пропозицією деяких сайтів, що становлять гороскоп онлайн безкоштовно.
Інструкція
1
Введіть в адресний рядок браузера посилання зазначену в кінці статті. Тут ви зможете розрахувати, за допомогою астрологічної програми, натальний гороскоп для себе чи іншої людини, а також отримати розшифровку всіх його найважливіших аспектів.
2
У вікні заповніть активні поля, запропоновані сервісом для виконання програмою точних розрахунків. Це буде ім'я, дата народження і время.Теперь виберіть зі списку меню місто, найближчий до місця народження. Географічні координати, якщо ви їх не знаєте, будуть визначені і заповнені програмою автоматіческі.Для активації натисніть кнопку "розрахувати".
3
На наступній сторінці ви знайдете побудовану для вас натальну карту або гороскоп народження, на якій ви бачите розташування планет на момент появи в цьому світі. Уважно вивчіть її і зіставте з описом, розташованим нижче. Це і є розшифровка всіх найважливіших аспектів гороскопу.
4
Вивчіть тексти, що роз'яснюють вихідну для цього гороскопу ситуацію із закладеними можливостями, схильностями і вказівкою на необхідність опрацювання слабких позицій. Тут описано вплив найважливіших планет, їх розташування в будинках гороскопу і транзити.
5
В самому кінці наведених текстів, що описують всі дрібні особливості натальной карти, знайдіть список літератури, за допомогою якої була складена ця інтерпретація і прогнози. Посилання на авторитетних авторів-астрологів допоможе вам знайти додаткову літературу з даної теми. Або навпаки, пошукати іншу трактовку зацікавили вас моментів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e2GwkvWlw0U
Зверніть увагу
На першій сторінці, поряд з кнопкою "розрахувати", є кнопка "настройки" для просунутих користувачів системи. Тут краще скористатися виставленими за замовчуванням величинами поки ви не освоїте астрологію до такого рівня, коли зможете самі вибирати системи будинків і сортування для розрахунків.
Корисна порада
При заповненні полів часу народження вказуйте місцевий час, оскільки програма автоматично робить перерахунок з потрібною для точних обчислень корекцією.
Скласти гороскоп - це ретельно провести аналіз багатьох астрологічних карт, здійснити самопізнання. Правильно зіставити всі нюанси допоможе тільки професійний астролог, однак можна самостійно спробувати предугать, як розташовані до вас зірки, провівши деякі дослідження.

У першу чергу необхідно скласти натальну карту, яка являє собою карту зоряного неба в момент народження людини. Географічне положення зірок залежить від точного часу і місця народження людини. На долю людини впливає народження в певному місці, в певний час доби. На підставі цих критеріїв можна скласти гороскоп нескладно. Ці дані дозволяють зрозуміти, чому народилися в один день люди володіють різними гороскопами і відповідно долями. При складанні гороскопу вирішальну роль грають кілька хвилин відхилення часу народження людини в натальной карте.Следующім етапом у складанні гороскопу є аналіз і розшифровка натальной карти, яка містить багато важливих аспектів, наприклад, розташування планет. Складність даного етапу полягає в тому, що необхідно гранично точно поєднати отримані відомості, скласти правильну комбінацію. Важливо співвіднести конкретний знак індивідуально з певним человеком.На практиці, щоб самостійно отримати особистий гороскоп, можна дотримуватися схеми: 1. з'ясувати найбільш точну дату, час і місце народження. Причому місце народження включає географічну широту і довготу; 2. перевести місцевий час за формулою: Гв = Мв - Н, де Гв - це Гринвічем час, Мв - місцевий час, Н - номер часового поясу; 3. визначити сонячний знак по даті народження; 4. визначити висхідний знак згідно часу народження, враховуючи географічні координати; 5. накресливши коло індивідуального гороскопу, розставити в ньому вдома гороскопу і знаки Зодіаку. При цьому важливо враховувати висхідний знак; 6. заповнити гороскоп за допомогою спеціальних таблиць, які показують положення Місяця, Сонця та інших планет у знаках Зодіаку. Ці таблиці називаються ефемериди; 7. правильно визначити аспекти; 8. проаналізувати отриманий гороскоп.