Як заповнити щоденник з практики. Щоденник з практики заповнений.

Кожен студент за час свого навчання у ВУЗі стикається з таким поняттям, як щоденник по практиці. Тільки далеко не кожен студент знає, що існують певні правила заповнення такого навчального документа.
Інструкція
1
Щоденник по практиці - це дуже важливий студентський документ. Адже в ньому можна знайти відомості про те, наскільки ефективною була його робота на підприємстві під час проходження практики. А це означає, що щоденник по практиці дуже виразно відображає той факт, наскільки студент готовий до професійної діяльності. На сприйняття щоденник а дуже впливає і те, як він заповнений. У деяких навчальних закладах студенту видають вже готову книжку, яку потрібно просто заповнювати. В інших ВНЗ студенти повинні самі створити свій щоденник , зробивши його зі звичайної учнівського зошита.
2
Важливе значення має оформлення щоденник а по практиці. На обкладинці цієї своєрідної книжки потрібно заповнити наступні дані: назва навчального закладу, факультет, спеціальність, курс та номер групи студента. Крім цього обов'язково повинні бути присутніми прізвище, ім'я, по батькові студента. Всередині книжки обов'язково повинні бути відображені терміни проходження практики, календарні дні виконання тієї чи іншої роботи.
3
Всі завдання, які були видані студенту обов'язково повинні бути зафіксовані в щоденник е. Описуються вони по заготівлі. В одній колонці пишеться назва завдання, в іншій - зміст роботи, в третій - аналіз виконаного завдання і закріплюється цей матеріал відкликанням керівника практики про роботу студента.
4
Вся інформація зазвичай оформляється в такому стилі: пишеться дата, коли було видано завдання, описується які питання виникали у студента під час виконання завдання і врешті - результат виконання. Не варто ставитися до щоденник у, як до дрібничці. Так як це офіційний документ, то він обов'язково повинен бути завірений підписом відповідальної особи підприємства, на якому і була пройдена практика, також має бути присутня печатка організації. Після закінчення практики студент повинен здати щоденник своєму викладачеві. А той, у свою чергу, складе звіт-аналіз на підставі отриманих матеріалів.
Зверніть увагу
Першим на що подивиться будь-який викладач, це заповнення щоденника. Деякі навчальні заклади відразу видають готовий щоденник, який потрібно тільки заповнювати, а інші ВНЗ зобов'язують студентів створювати щоденник самостійно. Щоб зрозуміти, як правильно заповнювати щоденник практики, фіксуйте в ньому кожне завдання, яке отримуєте на виробництві.
Корисна порада
Вам потрібно заповнити щоденник з практики, але Ви не розумієте, як це зробити? Дізнайтеся, яким чином відбувається правильне заповнення щоденника з практики. Заповнення щоденника з практики. Читачі блога вже знають, що після проходження практики, щоб отримати гарну оцінку, потрібно скласти якісний звіт і принести позитивну характеристику. Однак це не все: в більшості випадків доведеться заповнити щоденник з практики.