Як скасувати пропозицію дружби. відкликати пропозицію дружби однокласниках.

Всі ми потрапили в мережі. Соціальні мережі. Ці мережі затягують. Ми знаходимо там друзів і однодумців, колег по роботі й бізнесу, однокласників і одногрупників. Спілкуємося, навіть даруємо віртуальні подарунки. Соціальні мережі стали і майданчиком для активної рекламної діяльності.
Інструкція
1
Коли ми знаходимо даного нас людини в тій чи іншій соціальній мережі і хочете додати його в "друзі", необхідно направити запит на підтвердження дружби . Що ж робити, якщо людина, яка просить вас прийняти пропозиція, вас з якоїсь причини не влаштовує? Відмовити в запиті. Розглянемо, як це зробити, на прикладі найпопулярніших в Росії соціальних мереж.
2
ВКонтакте лівому вертикальному меню поряд з посиланням «Мої друзі» з'явиться цифра, яка вказує на число заявок, що надійшли вам с пропозиція м дружби . Натисніть на посилання «Мої друзі. Ви потрапите на сторінку з пропозиціями. Ви побачите аватар людини, його прізвище та ім'я, можете перейти на його сторінку і подивитися повний профіль. Під це інформацією є дві кнопки «Прийняти пропозиція» і «Відхилити». Натисніть кнопку «Відхилити». Скасувати своє пропозиція дружби можна.
3
Однокласники верхньому горизонтальному меню на кнопці «Сповіщення» з'явиться цифра з кількістю новин, пов'язаних із заявками і прийняттям дружби . Натисніть на неї. Ви побачите все заявки з пропозиція м дружби . Там же - посилання на профіль людини, яка подала заявку. Під кожною заявкою будуть видні кнопки «Прийняти» і «Скасувати». Натисніть кнопку «Скасувати». Відкликати свою пропозиція дружби неможливо.
4
Мій мірНажміте на цифру близько пункту меню «Друзі» в лівому вертикальному меню. Цифра відображає кількість заявок. Ви побачите фото, прізвище та ім'я людини, а також дві кнопки - «Дружити» і «Відмовити». Натисніть на кнопку «Відмовити». Скасувати пропозиція, яке вислали ви, неможливо.
5
FacebookНажміте на першу зліва кнопку близько логотипу Facebook у верхньому горизонтальному меню. Ви побачите все заявки на додавання в друзі, які вас надійшли. Натисніть кнопку «Відмовити». Як і у всіх попередніх випадках, своє пропозиція відкликати неможливо.