Як позбутися від істерик.

Дитячі істерики - не що інше, як маніпуляція емоціями батьків. Крики, плач, топтання ногами, кусання, дряпання та інші «методи переконання» майстерно використовуються дитиною. Перемогти спалах дитячої агресії і обурення можливо лише за умови дотримання абсолютного спокою.
Інструкція
1
Говоріть з дитиною вдома. Пояснюйте малюкові, що ви відчуваєте, коли він істерить - і з'ясуйте що відчуває при цьому дитина. Не забудьте повідати йому причину вашої відмови купити щось або піти кудись.
2
Зберігайте витримку і терпіння. Якщо ваш малюк закотив істерику з приводу не купленої йому іграшки прямо в магазині, не в якому разі не давайте волі первинним емоційним позивам. Не заспокоює і не вмовляйте дитину. Ні в якому разі не використовуйте рукоприкладства. Скажіть тверде «ні» і стійте на своєму до тих пір, поки дитя не заспокоїться.
3
«Залиште» дитину наодинці з його істерикою. Якщо малюк скандалить в громадському місці, стійте поруч і не реагуйте на витівки свого чада. Утримайтеся від відповідей на коментарі перехожих. Вони до виховательських процесу ніяк не відносяться.
4
Постарайтеся зберегти спокій до «розв'язки». Якщо ви дасте дитині зрозуміти, що маніпулювати вами йому не вдасться, битися в істериці малюкові швидко набридне. Дитина зрозуміє, що його методи на вас не діють.
5
Учіть дитину словесно виражати свої негативні емоції. Дитина повинна вміти повідомити вам про почуття, які він випробовує в момент відмови. Невдоволення, злість або образа, висловлена малюком, дозволить запобігти напад істерики .
Зверніть увагу
Ні в якому разі не карайте дитину фізично. Шлепок по «м'якому місцю» виправдає і продовжить ридання дитини. А ви, відчувши почуття провини (тепер то він плаче через вас), обов'язково поступіться малюкові. А значить, програєте.
Корисна порада
Якщо ви вирішили не реагувати на істерики дитини, постарайтеся протриматися до кінця. Більш того, якщо ваш спокій під час істерик стане нормою поведінки, малюкові попросту доведеться відмовитися від непотрібних скандалів.