Як врятувати моє місто.

Чи можливо побудувати справедливе, соціально-орієнтовану державу, лежачи на облізлій печі, лаючи дорожні служби і звинувачуючи можновладців у всіх мислимих і немислимих гріхах і злочинах проти країни і демократії. Врятувати не лише рідний місто , але й країну, а разом і сім'ю, рідних, близьких і далеких може як мінімум дві речі: особиста відповідальна позиція і корисна соціальна активність. І почати можна вже прямо зараз - насамперед, з зміни своєї свідомості і способу життя. А послідовність дій може бути приблизно такою.
Інструкція
1
Спробувати відмовитися від нечесності щодо інших і щодо до держави почати платити справно податки, розірвати порочне коло блату, перестати давати на кожному кроці хабара. Зрештою, не палити в ліфті або в місці скупчення людей і не кидати сміття на лісовій галявині чи мимо сміттєвого бака.
2
Вжити зусилля з вивчення своїх прав (взяти хоча б ту ж Конституцію, в яку дуже багато хто ніколи навіть не заглядали) і взагалі законів держави, в якій живеш, особливо актуальних на сьогоднішній день для тебе самого або самої.
3
Як показує досвід, без результату не залишається і вулично-дворова активність - участь у санкціонованих мітингах, наприклад, проти будівництва у рідному місто е шкідливих промислових підприємств; активний, у міру сил, контроль за діяльністю керуючої компанії (скажімо, той же відстеження тарифів або наполегливі скарги на поганий ремонт або обслуговування, якщо такі мають місце бути).
4
У разі крайньої потреби і бездіяльності місцевої влади по масштабним проблемам (наприклад, планомірне забруднення навколишнього середовища, незаконна точкова забудова у дворах твого або сусідніх будинків, судове свавілля і т.д.) необхідно звертатися у вищі урядові та судові інстанції. Більш того, не гидувати писати самому президенту. Є численні свідчення, що такі письмові прохання за умови значної маси звернень, не залишаються без відповідей і доброчинних последствій.Как б то не було і що б не готувало рідній країні, а значить і рідного місто у (одне адже без іншого нікуди) найближче майбутнє, кожен чесний і відповідальний чоловік зобов'язаний зробити все від нього залежне - ну, на крайній випадок, хоча б не залишатися байдужим і виробляти нехай навіть найскромніші дії. І все це - щоб серед масового свинства і плазування зберегти людську подобу, що не пошкодитися розумом і не втратити віри в майбутнє - заради себе, заради своїх дітей і рідних, заради прийдешніх поколінь.