Як підключити два ресивера.

Ресивер - це спеціальний пристрій, що дозволяє приймати телевізійний сигнал і передавати його переважно на екран телевізора. Він використовується при підключенні і налаштуванні супутникових антен. Завдяки наявності у ресивера прохідного входу можливе підключення другого ресивера .
Інструкція
1
У підключених ресиверів розташування цих прохідних входів буде подібно їх дзеркального відображення. Щоб підключити два ресивера послідовно, необхідно один з них підключити безпосередньо до самої супутникової антени, а другий - в прохідній вхід першого ресивера . У такому вигляді підключення перший ресивер грає роль головного, з якого здійснюється живлення і управління.
2
Другий ресивер в цьому випадку буде тільки приймати сигнал. При послідовному живленні ведений ресівер (другий, який приймає сигнал) слід налаштувати таким чином, щоб опція «Харчування» у нього була відключена. Якщо не справити цих дій, можуть виникнути деякі проблеми при перегляді переданих супутником передач.
3
Подібне підключення ресіверів має сенс у тому випадку, коли користувач бажає призначити для кожного певну роль. Один з них в даному випадку прийматиме, приміром, тільки платні канали, а другий - безкоштовні. Таке з'єднання дозволяє здійснити і перевірку на працездатність іншого нового ресивера .
4
При наявності супутникової антени можна окремо купити спеціальний конвертер з декількома виходами. У подібному випадку обидва підключаються ресивера будуть абсолютно незалежні. Існують такі моделі, які дозволяють виключити використання декількох і в співвідношеннях ціна-якість в чому не поступаються окремо встановленим самостійним приладам.
ресиверів називають спеціальний пристрій, який дозволяє приймати телевізійний сигнал, а потім передавати його на екран телевізора. Використовують ці пристрої при підключенні, а також налаштуванні супутникових антен. Завдяки наявному на ресівері прохідному входу є можливість підключити ще один апарат.
Інструкція
1
Для підключення двох ресиверів послідовно вам потрібно підключити один з них безпосередньо до супутникової антени, другий же - до першого, в прохідній вхід. Головну роль в такому типі підключення грає перший ресивер. З нього здійснюється і харчування, і управління.
2
В даному випадку другий ресивер буде лише приймати сигнал. Якщо ви підключаєте пристрою послідовно, налаштуйте ведений (другий, той, що лише приймає сигнал) ресивер так, щоб опція під назвою «Харчування» була у нього відключена. Якщо цих дій не справити, при перегляді передач, переданих супутником передач, можуть виникнути деякі труднощі.
3
Послідовний тип підключення ресіверів доцільно використовувати в тому випадку, коли у користувача є бажання призначити для кожного з пристроїв певні ролі. Припустимо, ви бажаєте, щоб перший ресивер приймав тільки платні, а другий - тільки безкоштовні канали. В такому випадку послідовне підключення - це те, що вам потрібно. Крім того, воно дозволить вам без праці зробити перевірку на працездатність нового ресивера .
4
Якщо у вас є в наявності супутникова антена, ви можете окремо придбати спеціальний конвертер, який має кілька виходів. У випадку з його використанням ресивери один від одного залежати не будуть. Є моделі, що дозволяють виключити використання декількох пристроїв. Щодо ставлення ціни і якості, вони багато в чому не поступаються самостійним приладам, встановленим окремо.
Корисна порада
Якщо ви хочете вибрати якісний ресивер за прийнятною ціною, зверніть увагу на декодери, такі як Dolby Digital, Dolby Pro Logic і DTS. Їх наявність тільки вітається. Декодер DTS повинен бути присутнім обов'язково, бо без нього вам будуть недоступні для прочитання диски, записані в даному формате.Покупайте ресивери та іншу апаратуру перевірених і відмінно зарекомендували себе на ринку звукової техніки виробників.