Як поміняти частоту екрану. пам'ятають частоту екрану lenovo.

Частота оновлення екрана - дуже важлива ергонометріческая характеристика монітора. Вона показує частоту зміни кадрів зображення. Якщо встановлена дуже низька частота, зображення починає «мерехтіти» - саме так це сприймає людське око. Робота за таким монітором дуже псує зір і швидко стомлює користувача.
Вам знадобиться
  • Монітор, OS Windows
Інструкція
1
Правою клавішею миші натисніть в будь-якому вільному місці екрана . У випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". У діалоговому вікні зайдіть у вкладку "Параметри" і натисніть на кнопку «Додатково».
2
Вибирайте вкладку «Монітор», потім встановіть необхідну частоту зміни кадрів. Відзначте галочкою пропозиція «Приховати режими, які монітор не може підтримувати».
3
В 7-й версії Windows частота екрана міняється трохи інакше. Встановіть курсор на вільному місці екрана і натисніть на праву клавішу мишки. З контекстного меню вибирайте пункт «Дозвіл екрана ». У діалоговому вікні натисніть на кнопку «Додаткові параметри». Зайдіть у вкладку «Налаштування монітора» і встановіть необхідну частоту оновлення.
4
Можлива така ситуація: ви виставили високу частоту поновлення екрана , а потім вам довелося поміняти монітор. Якщо новий монітор не підтримує встановлену частоту, ви не зможете почати роботу. Перезавантажте комп'ютер, після первинного завантаження натисніть клавішу F8. Із запропонованих варіантів режимів завантаження вибирайте «Безпечний режим». Зайдіть у властивості монітора. Частота оновлення буде встановлена «За умовчанням». Підтвердіть вибір режиму, натиснувши кнопку ОК, і перезавантажте комп'ютер. Встановіть режим роботи, який монітор підтримує.
5
Є інший варіант зміни параметрів. Після перезавантаження комп'ютера натисніть на клавішу F8 і вибирайте режим завантаження "Включити режим VGA». Комп'ютер завантажиться з щадними налаштуваннями монітора: низьким дозволом екрана і мінімальної частотою оновлення. Зайдіть у властивості монітора і встановіть ті параметри, які підтримує ваш монітор. Підтвердіть вибір, натиснувши кнопку ОК. Перезавантажитеся в нормальному режимі.
Зверніть увагу
Рідкокристалічні монітори, як правило, підтримують встановлену частоту оновлення екрану, рівну 60 Гц, навіть якщо в настройках пропонується вибір.
Іноді на моніторі помітно неприємне мерехтіння екрана . В одних випадках воно відчутніше, в інших - менше, але очі від нього втомлюються дуже швидко, а іноді це викликає справжній головний біль. Щоб прибрати цей неприємний ефект, потрібно просто змінити частоту поновлення екрана . При значеннях 85 герц і більше ця проблема практично непомітна.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері встановлена Windows XP, натисніть правою кнопкою миші на вільному просторі робочого столу і виберіть лівою кнопкою миші пункт меню «Властивості». У вікні властивостей виберіть лівою кнопкою миші крайню праву закладку з заголовком «Параметри» .Натисніть кнопку «Додатково» в нижній частині вікна.
2
Відкриється ще одне вікно з закладками, в заголовку буде напис «Властивості: <Назва вашого монітора> ...». Якщо у вас ця строчка виглядає як: «Властивості: Монітор за замовчуванням ...» - значить, у вас не встановлені драйвери монітора.
3
Виберіть лівої кнопкою миші закладку «Монітор». На закладці «Монітор» ви побачите дві виділених написи: «Тип монітора» і «Параметри монітора», а ще нижче буде те, що потрібно - випадаючий список можливих на вашому моніторі частот поновлення , де швидше за все буде напис «60 Гц». Наведіть на цей напис покажчик миші, лівою кнопкою натисніть і виберіть самий нижній з можливих варіантів, це може бути 75Гц, 85 Гц, 100 Гц, чим більше - тим краще.
4
Коли виберете потрібну частоту - натисніть кнопку «Застосувати» внизу екрана . З'явиться вікно з написом «Хочете зберегти ці параметри" і варіантами "Так"/"Ні". Якщо ви бачите цей напис - сміливо натискайте «Так». Якщо щось не так, і з екрана пропало зображення - просто почекайте 20 секунд, картинка повернеться назад, а ви просто виберіть частоту поменше, наприклад не 100 Гц, а 85 Гц.
5
Якщо у вас не встановлений драйвер монітора - це можна зрозуміти по напису «Монітор за замовчуванням» нижче заголовка «Тип монітора» і неможливості вибрати частоту поновлення екрана більше 60 Гц - значить потрібно цей драйвер встановити. Натисніть кнопку «Властивості» навпроти напису «Монітор за замовчуванням». З'явиться вікно з закладками, з яких виберіть закладку «Драйвер», а потім натисніть кнопку «Оновити». З'явиться «Майстер поновлення обладнання». Виберіть середній варіант відповіді, «Так, зараз і щоразу при підключенні пристрою», і натисніть кнопку «Далі», при цьому інтернет повинен бути підключений. На кожному новому екрані натискайте кнопку «Далі» і «Так». Коли з'явиться напис «Готово», натисніть на неї. Драйвер монітора встановлений.
6
Натисніть кнопку «Закрити» в нижній частині вікна. Натисніть кнопку «ОК» і перезавантажте комп'ютер. Потім повторіть кроки з першого по шостий. Отже, мерехтіння екрана не помітно, всі параметри встановлені як треба, натисніть кнопку «ОК», і ще раз «ОК», щоб закрити всі вікна настройки.
Зверніть увагу
Якщо виконання цих інструкцій не вирішило вашу проблему, то, найімовірніше, треба встановити драйвер відеокарти, а це тема для окремого керівництва.
Корисна порада
Для інших версій Windows алгоритм принциповим не відрізняється, знаходите схожі за змістом вікна і команди і дійте за тією ж схемою.