Як записати захищений диск.

У зв'язку з розвитком високих технологій все актуальнішою стає проблема захисту даних. Для того щоб захистити окремі файли на комп'ютері і не допустити витоку даних через високошвидкісні сполуки, існує чимало способів. Найпростіше скористатися спеціалізованим програмним забезпеченням, яке на сьогоднішній день доступно всім в просторах глобальної мережі.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Dekart Private Disk
Інструкція
1
Наприклад, можна скористатися програмою Dekart Private Disk, за допомогою якої створюється віртуальний диск , де можуть зберігатися всі необхідні файли. Крім усього іншого ця програма дозволяє записати файл захищеного диск а на будь-який носій інформації. Можна використовувати флешку, або CD диск , і з успіхом користуватися захищеною інформацією на іншому комп'ютері. Причому ймовірність злому пароля надзвичайно мала, адже для шифрування в цій програмі використовується американський шифрувальний стандарт AES (Advanced Encryption Standard), довжина ключа якого 128 біт. Після установки і запуску цієї програми на екрані монітора з'являється спеціальний значок, який дозволяє миттєво звернутися до захищеного диск у
2
Створіть захищений диск , для чого в робочому вікні програми Dekart Private Disk натисніть кнопку «створити», вибравши місце розташування захищеного диск а за допомогою кнопки «Огляд» . Далі надайте йому буквений символ. Для цієї мети рекомендується використовувати останні букви алфавіту, щоб виключити плутанину при виборі розділів на жорсткому диск е. Важливо також помітити створений диск , як «Сумний», щоб мати можливість використовувати його на інших комп'ютерах і запам'ятати запроваджуваний пароль. Всі комбінації краще записати де-небудь окремо, так як при втраті пароля доступ до захищеного диск у буде неможливий.
3
Відформатуйте створений диск . В процесі форматування необхідно буде ввести ряд параметрів секретного диск а, такі як ємність, файлову систему, розмір кластера і мітку диск а. Після того, як процес форматування закінчиться, на комп'ютері з'явиться захищений диск , працювати з яким після введення пароля можна точно так само, як і з будь-яким іншим, наявним на комп'ютері.
Корисна порада
Під час роботи із захищеним диском значок на панелі завдань світиться жовтим світлом. Після закінчення роботи з ним клікніть по ньому мишкою, і відключіть його. Іконка поміняє колір на синій.