Як назвати магазин побутової хімії. Як розрахувати потребу в побутовій хімії.

Придумати назву новому магазину - робота дуже серйозна. Наприклад, одяг або бакалія, завжди мають свій бренд, який покупець, купуючи товар, зазвичай запам'ятовує. Так і з «ім'ям» магазину. Саме від його назви залежить успіх вашого бізнесу. Для того щоб магазин, як магніт, притягував покупців, потрібно дати йому відповідну назву. А для цього необхідно пам'ятати ряд правил.
Інструкція
1
Ім'я повинно бути коротким, легко вимовлятися і запам'ятовуватися. Якщо магазин має свою цільову аудиторію, то з розумом підібране ім'я - це непоганий старт вашому бізнесу. Для того щоб покупці виявляли інтерес до нього і заходили частіше, придумайте назву-гасло. Наприклад, "Найбільш потрібні товари" або "Вигоду купують тут". Пам'ятайте, чим точніше у назві визначений товар і аудиторія, для якої він представлений, тим більше грошей воно вам принесе.
2
Назва магазину побутової хімії має виражати характер, тобто ідею магазину. Воно повинно відповідати асортименту товару і виділятися серед конкурентів. Наприклад, «Лотос», «Господарочка», «Блиск», «Свіжість» зроблять магазин як би домашнім, а значить спокусливим і привабливим для господинь. Адже не можна забувати, що саме жінки часті покупниці побутової хімії. Магазин з назвою «Попелюшка», «Білосніжка» або «Чарівниця» створює ідеальний образ прекрасної і турботливою господині.
3
Назва повинна бути оригінальним і простим у графічному зображенні. Ще одним варіантом може стати гумор. Саме він може послужити вам добру службу. Коли назва викликає посмішку, воно запам'ятовується в голові. А значить, досягнута головна мета - покупець завжди ваш. Для магазину побутової хімії можуть підійти такі назви як «ТріДоДир» і «Бульбашка».
4
Назва не повинна містити в собі заборонені вирази. Для того щоб ідея швидше прийшла вам в голову, постарайтеся уявити себе на місці йде повз вашого магазину людини. Які асоціації викликає у нього назва? Ім'я магазину повинно бути таким, щоб потенційному покупцеві неодмінно захотілося до вас заглянути. Ну і потім, звичайно ж, не просто заглянути, а обов'язково що-небудь придбати.
5
У просуванні свого магазину багато підприємців організовують різного роду акції та постійно роблять розпродажі. Тим не менш, у назві необхідно робити наголос не на всі ці знижки, а на якість і надійність побутової хімії. А також на наданий сервіс і гарантію технічного обслуговування. Головне, щоб ваші обіцянки і гасла збігалися з дійсністю і не обманювали відвідувачів.