Як міняти яскравість дисплея КПК.

Час автономної роботи від одного заряду батареї - дуже важлива характеристика для будь-якого портативного пристрою. А лампа підсвічування дисплея - та деталь КПК, яка споживає енергії більше, ніж будь-яка інша. Для раціонального використання підсвічування необхідно налаштувати, тим більше, що нічого складного в цьому немає.
Вам знадобиться
  • Власне, ваш КПК, стилус і зарядний пристрій від нього і зовсім небагато часу.
Інструкція
1
Налаштування яскравості підсвічування, як і всіх інших функцій "надолонника", виробляється у відповідному розділі меню пристрою. Щоб потрапити в нього, достатньо на екрані Today (якщо ваш КПК русифікований, цей екран називається «Сегодня») натиснути кнопку «Пуск», в розкрився меню, в самому низу, і знаходиться опція «Налаштування».
2
Після кліка на неї відкриється вікно налаштувань комунікатора. Воно складається з декількох вкладок. Ярлик настройки яскравості підсвічування знаходиться у вкладці «Система».
3
В меню настройки підсвічування теж три вкладки. Спочатку логічно відкрити вкладку « Яскравість » і вручну налаштувати необхідний рівень яскравості підсвічування залежно від харчування КПК - внутрішньої акумуляторної батареї або зовнішнього джерела. Це, безсумнівно, зручно, адже коли комунікатор підключений до зовнішнього джерела живлення, необхідність економити електроенергію практично відпадає.
4
Вкладка «Заряд батареї» дозволяє встановити автоматичне відключення підсвічування дисплея КПК під час бездіяльності пристрою. Ця функція дуже важлива, оскільки лампа підсвічування є дуже енергоємним пристроєм і час її роботи обернено пропорційно загального часу роботи КПК від акумулятора. Також на цьому екрані можна дозволити або заборонити активацію підсвічування при торканні екрану або кнопок.
5
Вкладка «Зовнішнє живлення» за елементами управління аналогічна попередній, з тією лише різницею, що тепер можна задати час відключення при підключеному зовнішньому пристрої живлення. Сенс її в тому, щоб економити ресурс роботи лампи підсвічування в тому випадку, якщо користувач не вимкнув її вручну.
Зверніть увагу
Завжди використовуйте оригінальні аксесуари, які йшли в комплекті з вашим КПК: з'єднувальні кабелі, акумуляторні батареї та зарядні пристрої «зі сторони» можуть нанести шкоду працездатності недешевого і корисного комунікатора.
Корисна порада
Системи настройки підсвічування можуть розрізнятися в залежності від фірми-виробника кишенькового комп'ютера, наприклад, в кількості можливих градацій яскравості. Грамотна настройка описаних опцій допоможе істотно збільшити час автономної роботи КПК від акумуляторної батареї і заощадить ресурс лампи при роботі від зовнішнього джерела живлення.