Як відправити фотку на телефон.

В даний час всі зберігають у телефоні багато інформації і файлів: музику, фільми, ігри, фотоальбоми. Іноді постає питання - як можна перекинути фотографії з телефону друга або стаціонарного комп'ютера на свій телефон? Способів багато. Самим застарілим способом передачі фотографій з телефону або комп'ютера на телефон, є передача за допомогою інфрачервоного порту. Головна умова - наявність його на обох апаратах. Дана технологія застаріла, її місце активно займають інші технології.
Вам знадобиться
  • Картрідер, bluetooth-адаптер, USB - кабель.
Інструкція
1
Перекинути фотографії на телефон за допомогою технології bluetooth можна без зусиль. Це технологія бездротової передачі сигналів на відстані від 10 до 100 метрів між електронними пристроями. Зараз практично будь-який телефон оснащений даною технологією. Таким способом можна перекинути фотографії з телефону на телефон і з комп'ютера на телефон. Але на комп'ютері bluetooth може бути відсутнім, тому вам доведеться купити bluetooth-адаптер.
2
Наступний варіант - це за допомогою USB-кабелю (Universal Serial Bus). Багато сучасні телефони оснащені роз'ємом міні або мікро usb. Як правило, до телефону з такими роз'ємами в комплекті йде usb-кабель. Підключивши usb-кабелем ваш телефон до комп'ютера, ви можете передавати фотографії, як на телефон, так і назад. Є ще один спосіб. При наявності у вашому апараті карти пам'яті можна з легкістю передати будь-який файл на ваш телефон. Досить поставити карту в картрідер, приєднати його до комп'ютера і скинути необхідну інформацію.
3
Передавати фотографії можна за допомогою послуги MMS (Multimedia Messaging Servise). MMS відрізняється від СМС тим, що дозволяє передавати не тільки текст, а й іншу інформацію: фотографії, музику, відео. Якщо на вашому телефоні дана послуга підключена і налаштована, вам можуть передати фотографії через неї. Однак, тут треба врахувати деякі нюанси. MMS на вашому телефоні повинен бути налаштований. Ваш телефон повинен підтримувати тип переданого вам файла.Также на багатьох сучасних телефонах можна перевіряти e-mail. Вам можуть надіслати фото на ваш електронний ящик. Потім ви без проблем можете завантажити фото собі на телефон.
Зверніть увагу
MMS - платна послуга, на відміну від блютуза і usb. Але у MMS є і один істотний плюс, вам можуть передати фотографії навіть з іншого міста.
Ось вже більше 35 років телевізійна гра - «Що? Де? Коли? не втрачає своєї популярності. У грі протистоять дві команди - знавці і телеглядачі. Як правило, знавцям задаються питання , пов'язані в основному з областю загальних знань і логіки. При цьому в програмі будь-який телеглядач може виграти серйозні грошові призи. Так може ви і є той глядач, який міг би потягатися розумом з шістьма знавцями? Тоді вам просто необхідно дізнатися, як же це зробити.
Інструкція
1
Свої питання на програму телеглядачі можуть відправляти двома способами - по пошті і по інтернету. Питання ваш може бути як письмовим, так і у відеоформаті. Також можна поставити запитання гравцям прямо під час трансляції гри в - «13-й сектор.
2
Якщо ви маєте намір відправити своє запитання поштою, то в листі чітко і ясно сформулюйте його суть. Також детально вкажіть джерело інформації, який ви використовували, автора книги, її назву, рік видання, видавництво і номер сторінки. Не забудьте вказати і свої дані: прізвище, ім'я, по батькові, свою адресу та телефон для зв'язку. Крім того, в конверт вкладіть фотографію і напишіть трохи про себе - вкажіть свій вік, яка у вас освіта, де ви працюєте, розкажіть про свої захоплення. Лист необхідно направити за адресою: 127427, Москва, вул. Академіка Корольова, 12, передача - «Що? Де? Коли? .
3
Якщо у вас є можливість, можна відправити своє запитання і електронною поштою за адресою: vopros@tvigra.ru. Тут також необхідно чітко сформулювати питання і відповідь, вказати джерело інформації і свої дані. У листі трохи розкажіть про себе.
4
Якщо ж ви вирішили надіслати на гру відео-запитання, то пам'ятайте, що він не повинен звучати більше однієї хвилини. Також якість запису має бути високим, без сторонніх шумів. Відео приймається в форматах DVD, VHS, MINI DV. У листі-додатку повністю розшифруйте тему запису, вкажіть всі свої дані.
5
Ще один спосіб зіграти зі знавцями в цій грі - це - «13-й сектор. У цьому секторі грають ті питання, які телеглядачі надсилають по інтернету прямо під час трансляції ефіру. Комп'ютер випадково вибирає одне з питань, і саме на нього і повинні відповісти знавці. Надіслати своє запитання ви можете за адресою: 13.mts.ru. Сформулюйте питання так, щоб він був чітким і коротким, так як в програмі існує обмеження питання за кількістю друкованих знаків. І дуже можливо, що саме ви станете щасливим власником певної суми при програші знавців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CEyJuSAW9fI