Як очистити білу шкіру.

Білі шкіряні речі дуже швидко забруднюються, всьому виною бруд, пил і громадський транспорт, який постійно переповнений. Можна повернути колишню білизну виробу, якщо його почистити за допомогою спеціальних засобів. Обробку слід проводити якомога частіше, тоді й не доведеться відмивати в'їдаються в виріб зі шкіри забруднення.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - миючий засіб;
  • - губка;
  • - кисневий плямовивідник
Інструкція
1
Протріть річ мильним розчином. Для його приготування потрібна вода і трохи миючого засобу без вмісту лугу і кислоти. Почистіть виріб вологою губкою, а особливу увагу приділіть проблемних місць (ремінцям, зоні близько замків, манжетам і т.д.). Після обробки просушіть і можете порадіти результату, адже якщо у вас на сумочці або куртці не було сильних плям, річ придбає білосніжний колір.
2
Вироби з великою кількістю плям, а тим більше жирних, потрібно протирати розчином кисневого плямовивідника. Розведіть засіб у воді, концентрацію уточніть на упаковці. Протріть виріб мильною водою, а потім ганчірочкою змоченою у чистій воді. Якщо відразу після нанесення миючого розчину ви не спостерігаєте, що бруд отмокает, то трохи почекайте і не змивайте чистою водою засіб з шкіри.
3
Змішайте 100 мл з білком від одного яйця, ретельно збийте суміш міксером. Получившимся складом протріть шкіру . Після чого її обов'язково потрібно добре просушити, інакше продукти почнуть прокисати, і утворюється неприємний запах. Цей спосіб обробки повертає білизну навіть сильно забрудненим виробам з білої шкіри.
4
Лаковане шкіру можна протирати бензином або навіть засобом для зняття лаку. Матеріал від цього не псується, але краще використовувати цей спосіб в крайніх випадках. Особливо добре бензин відтирає забруднення на взутті, які не вдається відмити жодним засобом.
5
Якщо втрачати нічого і стоїть вибір очистити або викинути, виперіть річ в машинці на найделікатнішою програмі або вручну. Після висихання шкіри змастіть її кремом, дитячим маслом або іншим жирним складом без кольору. У більшості випадків, якщо шкіра була натуральна, нічого страшного не відбувається, хіба що виріб очищається і виглядає як нове.
6
Ну і, звичайно, не забувайте, що в магазинах продається ряд засобів для догляду за білою шкірою. Вони здатні не тільки очистити вашу улюблену річ від забруднень, але і повернути їй сліпучу білизну за рахунок відновлення кольору.