Як перемістити вниз панель інструментів. Як поставити панель інструментів вниз.

Панель інструментів призначена для того, щоб просто і швидко вибирати потрібну операцію або режим роботи клацанням по відповідній кнопці. Зазвичай панель інструментів знаходиться в нижній частині екрану. Вона являє собою темно-сіру смужку, на якій знаходяться: кнопка Пуск системи Windows, поточний час, підключені пристрої, мережеве підключення, а також значок настройки мовного введення і пр. Якщо ви випадково перемістили панель інструментів в верхню частина екрану, в праву або ліву його боку, - можна легко повернути її в звичне положення.
Інструкція
1
Наведіть мишкою на вільний від значків темно-сірий ділянку панелі інструментів і натисніть на праву клавішу миші. У вікні, виберіть пункт "Властивості". Клацніть по рядку «Властивості» лівою кнопкою миші. Відкриється діалогове вікно: «Властивості панелі завдань і меню Пуск».
2
На вкладці « Панель задач» в розділі «Оформлення Панелі задач» ви побачите такі функції: закріпити панель задач, автоматично приховувати панель завдань, відображати панель задач поверх інших вікон, групувати подібні кнопки панелі задач, відображати панель швидкого запуску. Зніміть галочку з пункту «Закріпити панель завдань». Тепер ви можете перемістити панель вниз екрана.
3
Щоб не зіткнутися з проблемою витягування або стиснення панелі інструментів, і швидко перемістити її, встановіть стрілку мишки саме між кнопкою Пуск і лінією примикання до екрану. Іншими словами, стрілку наведіть в невеликий просвіт між темно-сірим фоном панелі інструментів і екраном. Далі натисніть і затримайте ліву кнопку миші.
4
Перемістіть панель інструментів в нижню частину екрану. Далі, щоб уникнути випадкового переміщення, пройдіть по тим же крокам, описаним раніше, і поставте галочку в пункті «Закріпити панель завдань».