Як зробити дизельний двигун.

Простота - надійність конструкції. Підтвердженням даного вислову можуть служити дизельні двигуни. Показники їх працездатності, витривалості і надійності в поєднанні з технологічним мінімалізмом набагато перевершують параметри бензинових моторів.
Вам знадобиться
  • Автомобіль з дизельним двигуном.
Інструкція
1
До відносно недавнього часу дизельними силовими установками оснащувалися виключно вантажні машини. Експлуатація подібних моторів на транспорті яскраво продемонструвала високу рентабельність. Невибагливість в обслуговуванні і тривалість моторесурсу підштовхнули конструкторів до розробок аналогічних двигунів і для легкових машин. Лідерами даних розробок, безумовно, є німецькі інженери.
2
Що стосується обслуговування і ремонту дизельних двигунів, то і в цих питаннях особливих труднощів не спостерігається. На повне розбирання мотора йде значно менше часу, ніж у бензинових аналогів. Досить демонтувати: всмоктуючий і вихлопної колектори, водяний і паливний насоси, генератор, форсунки, кришку клапанів, розподілвали ГРМ і головку блоку циліндрів.
3
Потім знімаються: піддон картера, шків коленвала і передня кришка, після чого демонтуються проміжні шестерні, зчеплення і маховик. На фінальній стадії розбирається кривошипно-шатунний механізм.
4
Проводиться дефектовка деталей і приймається рішення про придбання нових запчастин для подальшого складання мотора.
5
Ключове значення в дизельному двигуні грає паливна система, яка регулюється один раз в спеціалізованій майстерні і працює потім безвідмовно протягом декількох сотень тисяч кілометрів пробігу. Досить своєчасно проводити її обслуговування, що полягає переважно в заміні фільтруючих елементів.
6
Управління системою живлення Common Rail сучасних високотехнологічних моторів здійснюється електронним блоком управління. І якщо власник забажає виконати відповідний тюнинг, то достатньо підключити до діагностичного роз'єму машини ноутбук або комп'ютер, і за допомогою спеціального програмного забезпечення внести в ЕБУ зміни, що зробить автомобіль з дизельним двигуном більш динамічним під час руху.