Як нарядити машини на весілля. Як самим нарядити машину на весілля.

Весільний кортеж виконує не тільки функцію перевезення з точки А в точку Б вас і ваших гостей. Він може стати одним з найяскравіших акцентів у урочистий день. Ви можете підібрати автомобілі однакової марки і навіть кольору, але самі по собі вони не будуть виглядати особливо. Щоб усе місто звертав увагу на ваш стильний кортеж, прикрасьте машини на свій смак.
Вам знадобиться
  • - фатин;
  • - стрічки;
  • - банти;
  • - голка;
  • - нитка;
  • - наклейки;
  • - живі квіти.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з маркою автомобілів. Ви можете вибрати однакові автомобілі. Але краще, якщо автомобіль з нареченим і нареченою відрізнятиметься від інших не лише прикрасою, але і загальним зовнішнім виглядом. Що стосується кольору авто, то безпрограшно на дорозі буде виглядати кортеж, що складається з білих або чорних транспортних засобів.
2
Для прикраси автомобілів купите, візьміть в прокат або навіть зшийте самостійно стрічки на капот, украшения бічні дзеркала. Щоб пошити прикраси, вам знадобляться стрічки, фатин, декоративні квіти або бантики. Візьміть смужку фатину, перев'яжіть її стрічками в декількох місцях, пришийте зверху квіти або банти. Складіть смугу навпіл, в центрі сформуйте кут, закріпіть голкою і ниткою. На кінцях получившегося кутового прикраси пришийте мотузочки або гумку, щоб закріпити з внутрішньої сторони капота.
3
Відмінно буде також виглядати і інший варіант прикраси капота автомобіля. Складіть фатин в два шари, обтягніть їм капот, надійно закріпивши з внутрішньої сторони. Верхній шар прикрасьте квітами, стрічками, бантами на свій смак. На багажнику гарно виглядатиме великий бант, також зроблений з фатину.
4
Крім стрічок прикрасити автомобілі можна живими квітами. Таку послугу надають багато квіткові магазини. Єдине, на що зверніть увагу - сорт квітів. Не всі витримають сильну спеку або мороз на відкритому повітрі. Також в якості прикрас можна використовувати декоративні наклейки на авто.
5
Головну машину в кортежі можна прикрасити традиційно - з лялькою на капоті і кільцями на даху автомобіля. Але все частіше молодята розбавляють традиції чимось новим. Наприклад, посадіть на дах плюшевих ведмедів, одягнених у весільні вбрання. Попросіть художника зробити малюнок або красиву напис на автомобілі. Головне - не переборщити з прикрасами. Мінімалізм завжди виглядає виграшно. Постарайтеся виконати всі прикраси в одній колірній гамі, і ваш кортеж буде найстильнішим на дорогах міста.