Як відрегулювати двері на ваз 2107.

Будь деталь кузова машини продумується конструкторами до дрібниць. Крім естетичного зовнішнього вигляду вони повинні володіти рядом технологічних рішень, призначених в першу чергу для збереження життів водія і пасажирів в момент ДТП.
Вам знадобиться
  • - ударна викрутка,
  • - молоток,
  • - гайковий ключ на 10 мм.
Інструкція
1
На перший погляд двері , призначені для посадки і висадки пасажирів і водія, нічого складного не уявляють в конструктивному плані. Але зверніть увагу, що вони оснащуються запірними механізмами, службовцями не тільки для забезпечення захисту автомобіля від зловмисників, але також і для безпеки знаходяться в машині людей під час руху та екстреної їх евакуації з салону у випадках виникнення гострої необхідності. Коли на задньому сидінні перебувають діти, то контролювати в дорозі всі їхні дії неможливо, і з цією метою замки обладнані блокуванням.
2
Кріплення самих дверей до арок кузова здійснюється за допомогою сталевих, кованих петель, які сполучаються металевим пальцем. Основною причиною, через яку відкривання і закривання зазначених деталей кузова починає відбуватися з прогресуючим утрудненням, є знос сполучного вузла рухомого кронштейна їх кріплення.
3
Ліквідується дана несправність молотком і ударної викруткою, за допомогою яких послаблюються болти кріплення петель, і пробним шляхом знаходиться оптимальне розташування двері в отворі, при якому вона буде закриватися без зайвих зусиль і стуку. Після чого здійснюється фіксація її розміщення на кузові машини.
Корисна порада
Щоб продовжити працездатність дверних механізмів автомобілів «сьомої моделі» вони, як і всі інші вузли машини вимагають періодичного догляду. Так, наприклад, в ході проведення сезонного обслуговування, не менше двох разів на рік, запірні пристрої необхідно обробляти змазкою, яка полегшує спрацьовування замків, витісняє під час експлуатації вологу, що конденсується на деталях в результаті перепаду температур, що в цілому продовжує ресурс зазначеного обладнання .