Як відкинути задні сидіння.

Іноді виникає необхідність у використанні легкового автомобіля в якості вантажного для перевезення предметів домашнього ужитку. З метою збільшення обсягу багажного відсіку виробники розробили задні сидіння складаний конструкції.
Вам знадобиться
  • - вмілі руки.
Інструкція
1
Салони автомобілів, як правило, обладнуються виробниками нероздільними задніми сидіннями, за винятком машин спеціального призначення (всюдиходи, фургони та пр.). У конструкції спинок у них мається утоплений підлокітник, опустивши який, відкривається доступ до пластмасового лючки. Після його видалення можна перевозити довгі предмети (лижі, вудки), які розміщуються через багажний відсік.
2
У тих випадках, коли обсягу багажника не вистачає для розміщення поклажі, спинку сидіння можна трохи нахилити в сторону салону, потягнувши рукою вгору важіль, регулюючий становище зазначеного аксесуара.
3
Домігшись потрібного нахилу, важіль відпускається, і положення спинки фіксується.
4
Для перевезення габаритних предметів передбачена можливість складання заднього сидіння повністю, тим самим істотно збільшивши обсяг багажного відсіку автомобіля: - відтягніть важіль, що фіксує положення спинки, на себе і складіть її на диван; - потім потягніть ремінці сидіння в напрямку багажника і складіть сидіння повністю, переміщаючи його вперед і вгору до тих пір, поки воно не зафіксується автоматично.
5
Для приведення салону в належний стан, в лівій частині складеного заднього сидіння є важіль, потягнувши за який воно опускається назад, після чого піднімається спинка, і становище її фіксується на засувках.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що основне призначення легкового автомобіля: перевезення людей. Доставка товарів здійснюється іншими видами транспорту. Тому ніколи не зловживайте можливостями своєї машини.
Корисна порада
Інший раз дешевше оплатити транспортну послугу з перевезення, ніж ремонт свого автомобіля, який став наслідком перевантаження.