Як повісити мішок.

Спортсмени - народ завзятий. Їм мало займатися в тренажерних залах. Багато з них займаються і на дому, для чого набувають численний спортивний інвентар. Деякі спортивні тренажери, такі як тренажери для ходьби і бігу, їзди на велосипеді і навіть штанги, які вимагають лише наявності незначного вільного простору. А ось боксерські груші та мішки для відпрацювання ударів необхідно ще й правильно повісити.
Інструкція
1
Досвідчені спортсмени радять кілька варіантів кріплення в кімнаті мішка для відпрацювання ударов.Для підвісу мішка можна використовувати металеву трубу, яку необхідно кріпити враспор між стінами. Візьміть два металевих кільця-напрямних, внутрішній діаметр яких збігається з діаметром металевої труби (штанги).
2
Зміцніть одне кільце на одній стіні за допомогою дриля і дюбелів, вставте трубу (штангу) у внутрішнє отвір, потім надіньте на неї друге кільце і по розмітці горизонтально зміцните друге кільце на протилежній стіні за допомогою дриля і дюбелів.
3
Мішок на штангу можна повісити за допомогою металевого кільця або гака. Цей спосіб підвісу рекомендується тим, хто підвішує мішок в коридорі або в іншому, невеликому вузькому приміщенні.
4
Другим способом підвісу мішка може бути використання гака на самофіксірующіхся підставі, по типу анкерного болта. Просвердлите перфоратором отвір у стелі глубіной10-12 см і діаметром, рівним діаметру втулки.
5
Укрутіть туди куплений гак. При закручуванні, різьба гака розпирає втулку, і гак надійно тримається в будь-якому вибраному вами місці. Цей спосіб акуратний, не псує зовнішній вигляд приміщення. Мішок вішається на гак за допомогою кільця, карабіна або гумової петлі.
Зверніть увагу
Боксерська груша за вагою легше, ніж мішок, який має вагу 45-80 кг, іноді й більше. Тому неправильне кріплення мішка може привести до його падіння і травм спортсмена. Крім того, необхідно враховувати і шум, вироблений при тренуваннях, який також може посилюватися за рахунок неправильного підвісу мішка.