Як зняти паливний насос.

У тих випадках, коли двигун автомобіля ВАЗ 2112 почав втрачати потужність, а в районі розташування паливного бака прослуховується сторонній механічний шум при заведеному двигуні, то, ймовірно, паливний насос вашого автомобіля працює на межі своїх можливостей і скоро прийде в непридатність .
Вам знадобиться
  • викрутка
  • торцевої ключ на 10 мм
Інструкція
1
З метою підтвердження або спростування виниклих підозр необхідно перевірити тиск в системі живлення двигуна. Але якщо воно знаходиться в межах допустимих норм, демонтажу паливного насоса не уникнути. Зніміть лючок над бензобаком і скиньте тиск бензину в паливній магістралі. Для цього стисніть хомут пружинного типу на бензопроводі. Потім від'єднайте обидва шланга від насоса і відведіть їх в сторону. І приступайте до відкручування трубок ключем на 10 мм. Відкрутивши - зніміть обидва наконечника.
2
Для демонтажу паливного насоса необхідно послідовно відкрутити все гайки його кріплення. А потім зняти разом з гайками і Гровер металеве кільце кріплення пристрою.
3
Після вилучення насоса, незважаючи на цілісність, замініть його ущільнювальне гумове кільце.
Корисна порада
Установка виконується в зворотній (демонтажу) последовательності.После запуску двигуна і перевірки герметичності з'єднань, а також місць кріплення бензонасоса, на предмет течі палива - можете закрити лючок в підлозі кузова.