Як змінити тип музики.

Конвертувати тип файлу (тобто міняти його формат, розширення) може знадобитися в тому випадку, якщо вам необхідно змінити розмір або покращити відтворення. Крім того, деякі програвачі та інтернет-сервіси підтримують лише певні файлові формати.
Інструкція
1
Для зміни розширення якого-небудь файлу ви повинні будете спочатку активувати відображення розширення файлів в своїй операційній системі. Зайдіть в "Провідник" (натисніть клавіші Win + E), відкрийте ту папку, в якій знаходиться необхідний файл. Далі в меню "Провідника" вам потрібно буде вибрати пункт під назвою "Властивості папки". До речі, в ОС Windows 7 таке меню може відсутні; тоді для його появи натисніть у вікні провідника клавішу "Alt". Еквівалентний "Властивостям папки" пункт носить назву "Параметри папок".
2
Перед вами з'явиться діалогове вікно, в якому буде вкладка "Вид". Клікніть на неї. У додаткових параметрах ви побачите рядок з наступним текстом: "Приховувати розширення для зареєстрованих тип ов файлів". Галочку, яка стоятиме навпроти цього рядка, потрібно буде зняти і натиснути кнопку "ОК". Після цього розширення файлів будуть видні користувачеві і він зможе їх змінювати. Крім того, побачити розширення якого-небудь файлу можна в менеджері "Total Commander" (там ця опція включена за замовчуванням). Для зміни формату натисніть "F2" і в контекстному меню (його можна вибрати правим клацанням миші) виберіть пункт "Перейменувати".
3
Проте за допомогою виконання подібних дій поміняти формат мультимедійного файлу ви не зможете (не можна, наприклад, розширення "ape" перетворити в "mp3", а "mkv" - в "avi"). Для зміни розширень аудіо- та відео-файлів вам знадобляться спеціальні програми. І ще не забувайте про те, що при невірному зміні формату файл може попросту стати недоступним, тобто не відкритися. Щоб поміняти формат не тільки аудіо-фалів, а й відео-, а також графічних, підійде така програма, як "Format Factory". Ця програма належить до тип у безкоштовного програмного забезпечення, скачати її можна з офіційного сайту.